Темна справа: На Львівщині дівчина звинуватила поліцейських у тому, що вони її зґвалтували і викинули з 5-го поверху

За словами постраждалої, її побили і згвалтували керівники місцевого управління карного розшуку.

Мешканка Львівської області, яка випала з п'ятого поверху, звинуватила поліцейських в тому, що вони її побили, зґвалтували і викинули з вікна. Про цю історію розповіли в сюжеті ТСН, передають Патріоти України.

Після падіння дівчина дивом вижила. За словами матері 27-річної Марії Кльоп, дочка розповіла, що її зґвалтували поліцейські і навіть назвала прізвища і посади своїх кривдників. Нібито двоє з них – керівники місцевого управління карного розшуку.

Дівчина працювала офіціанткою в придорожньому кафе в Стриї і знала поліцейських, оскільки вони нібито "кришують повій". Мати написала заяву в поліцію. Вона стверджує, що на тілі дочки є сліди побоїв, а сварку в квартирі чув чоловік, у якого дівчина знімала житло.

Щоправда, журналістам він заявив, що в той день нічого не чув, і в приміщенні була тільки його квартиронаймачка. Керівник Стрийського відділу поліції Микола Луговий розповів, що відразу почали перевіряти інформацію про можливий злочин. Виявилося, що перша людина, яку назвала сім'я потерпілих, це дійсно співробітник поліції, але він же виїжджав на виклик з приводу падіння жінки.

"Посада, на яку вказує потерпіла, обіймає поліцейський, який в цей день був у відрядженні, інші – не існує взагалі", – сказав Луговий.

Зараз постраждала перебуває в стабільному стані в лікарні. Провести медичне дослідження синців і з'ясувати, чи була Марія дійсно зґвалтована, повинні судово-медичні експерти. За словами родичів потерпілої, вони звернулися з такою заявою до поліції кілька днів тому.

Джерело: ТСН.ua

Україна готується до приїзду роздратованого голови МЗС Угорщини: На Закарпатті скасовані рішення про функціонування регіональних мов - уповноважений із захисту державної мови

вівторок, 19 січень 2021, 20:22

На Закарпатті були скасовані всі рішення органів місцевої влади про регіональні мови. Про це уповноважений із захисту державної мови розповів на своїй сторінці в Facebook, зазначають Патріоти України. Зазначається, що омбудсмену надійшов відповідний ли...

Наддержавне: У росіян на МКС закінчилась їжа, рятувати "встающих с колен" довелось американцям

вівторок, 19 січень 2021, 20:15

Поки режим Путіна тицяє дулі всім і вся у світі, доводячи свою удавано поновлену наддержавність, виник черговий епічний провал у "вітрині" російського лідерства. Через повторне перенесення рейсу на МКС у російських космонавтів закінчились харчові запас...