Росіяни, які зробили щеплення від коронавірусу російською вакциною Sputnik V, скаржаться на побічні ефекти у вигляді підвищенної температури, втрати нюху і високого тиску. Про це повідомила "Медуза", передають Патріоти України.
Чоловік Василь розповів, що одразу після щеплення його почало трясти та морозити, з'явилась ломота в ногах, боліли очі. Пізніше в нього то зникав нюх, то загострювався. Житель Москви Михайло поскаржився на схожі симптоми. Пізніше самопочуття прийшло в норму. За словами іншого вакцинованого Михайла Обухова, у нього різко піднявся тиск й так само різко прийшов у норму.
У січні-травні 2026 року виторг від продажу алкогольних напоїв в Україні сягнув 72,7 млрд грн, що на 8,6 млрд грн, або на 13,49%, більше, ніж за аналогічний період минулого року.Про це повідомляє голову податкового комітету Ради Данило Гетманцев, перед...
Матеріал американського журналіста Крейга Сауерса про старовинний український напій контабас здобув перемогу на престижній премії James Beard Awards. Цей текст отримав нагороду в категорії The Journalism Awards, передають Патріоти України з посиланням ...