Тенденція вкрай лякає: У Лондоні на тлі пандемії COVID-19 різко зросла кількість мертвонароджень

В одній із британських лікарень під час пандемії зросла кількість мертвонароджених дітей. Як повідомляє Reuters, згідно з даними дослідження Американської медичної асоціації, в лондонській університетській лікарні Святого Георгія кількість мертвонароджень збільшилася з 2 випадків на 1000 до 9, передають Патріоти України.

"Протягом чотирьох місяців, що передували пандемії, на кожні 1000 пологів в університетській лікарні Святого Георгія доводилося приблизно два мертвонародження. З лютого по середину червня на 1000 народжень припадало приблизно дев'ять мертвонароджень", – йдеться в публікації.

Водночас у жодної з матерів мертвонароджених дітей не виявлено COVID-19, однак, попередні дослідження встановили, що близько 90% інфікованих вагітних жінок у Великобританії не мали симптомів, тому не могли пройти тест.

Проте, мертвонародження можуть бути непрямим ефектом пандемії – жінки просто уникали відвідування лікарів через страх перед інфекцією. Через це вони могли пропустити серйозні проблеми під час вагітності, такі як зниження руху плода або небезпечний високий тиск.

Хіти тижня. Фантастична реальність: "Небесне цунамі" помітили в українській Кирилівці (відео)

неділя, 9 серпень 2020, 22:30

Такий грозовий комір у довжину іноді може сягати тисячу кілометрів, а в висоту - до двох кілометрів. На відомому азовському курорті Кирилівка відпочивальники змогли зняти на фото й відео рідкісне природнє явище, відоме як "грозовий комір", або "небесне...

Новий головний тренер розпочав кадровий пресинг: Луческу вимагає підписати в "Динамо" нападника збірної Туреччини (відео)

неділя, 9 серпень 2020, 22:25

Новоспечений головний тренер "Динамо" Мірча Луческу хоче запросити в свою команду турецького нападника "Фортуни" Кенана Карамана. Дюссельдорфський клуб за підсумками чемпіонату покинув Бундеслігу і багато гравців, в тому числі і Кенан, хочуть покинути ...