Тепер буде реєстр і не тільки: Зеленський підписав резонансний закон про педофілів

Повторне зґвалтування дитини карається 15 роками в'язниці або довічним ув'язненням.

У понеділок, 13 січня, президент України Володимир Зеленський підписав законопроект, який запроваджує реєстр педофілів, а також посилює відповідальність за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканності неповнолітніх. Про це йдеться на сайті Верховної Ради, передають Патріоти України.

Доступ до реєстру отримають правоохоронці. Право на отримання інформації з реєстру матимуть керівники навчальних закладів, закладів охорони здоровʼя або інших установ, які здійснюють нагляд за дітьми або надають їм послуги медичного, навчального та соціального характеру, при наймі людини на роботу. А також керівники органів влади, місцевого самоврядування та особи, які бажають перевірити свою наявність у ньому.

Відомо, що до реєстру будуть внесені прізвище, ім'я, по батькові засудженого, дата народження, місце проживання або перебування. Також буде вказано злочин, за який його засуджено, вид кримінального покарання, яке до нього був застосоване, інформація про фактично відбуте покарання, а також про порушення правил адміністративного нагляду.

Усі особи з цього реєстру будуть зобов'язані повідомляти правоохоронців про зміну місця проживання або роботи. Інформація про педофіла вноситься до реєстру на підставі обвинувального вироку суду, який набрав чинності, а виключається - у разі скасування обвинувального вироку або ухвали суду.

Крім того, за зґвалтування неповнолітньої незалежно від згоди особи вводиться покарання 10-15 років в'язниці. Повторне зґвалтування дитини карається 15 роками в'язниці або довічним ув'язненням.

Поганий знак для скрепоносців: Буревій завалив головне дерево Росії

вівторок, 30 листопад 2021, 20:22

У Росії через буревій впало головне дерево країни — 198-річний дуб Тургенєва. Про це повідомляє пресслужба музею-заповідника Тургенєва "Спаське-Лутовинове", зазначають Патріоти України. Спаське-Лутовинове — це садиба матері російського письменника Іван...

Хіти тижня. Українець втратив велику суму з картки "ПриватБанку", шахраї обійшли ліміт. Фінустанова не збирається нічого компенсовувати

вівторок, 30 листопад 2021, 19:00

Житель Дніпра лишився великої суми грошей через шахраїв. З його картки Приватбанку вивели одним платежем понад 7 тисяч гривень. Але в банку вважають, що клієнт сам винен у втраті коштів. Про це йдеться в публікації на популярному сайті Minfin, зазначаю...