Тепер гола: У Києві знову помітили дивну дівчину посеред траси (фото)

Дівчина, яку днями бачили в Києві лежачою посеред проїжджої частини, повернулася до свого "заняття". Однак цього разу її помітили без одягу. Фото очевидців опублікував "Київ Оперативний".

"Продовження пригод божевільних у Києві. Знову Гідропарк. Цього разу вона вже оголена. І всім нормально, ніхто не забирає на лікування", - пише Telegram-канал.

Хто ця дівчина і з якої причини вона так вчиняє, невідомо. У коментарях користувачі соцмереж припускають, що вона може вживати наркотичні речовини, а також що їй може бути потрібна допомога, зокрема й медична.

Водночас користувачі-водії скаржаться, що своєю поведінкою дівчина заважає дорожньому руху і може спровокувати аварію.

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...