Тепер їй соромно навіть із дому вийти: У жінки після візиту до хірурга-стоматолога почав гнити та відпадати ніс (фото)

У Бразилії в 37-річної Еліельми Карвальо Брага почав гнити та відпадати ніс після того, як вона погодилась на пластичну операцію у хірурга-стоматолога. Тепер жінка хоче покарати медика. Про це пише dailystar.co.uk, передають Патріоти України.

Жінка 2020 року звернулась до стоматолога, щоб зменшити розмір ніздрів. Оголошення про таку операцію вона знайшла в Інтернеті. Одразу після втручання шкіра довкола носа почала вкриватись пухирцями та гнити. Жителька Бразилії ризикувала залишитись без носа.

Через це жінка пережила уже 13 операцій, проте каже, що і досі не усунула наслідків попереднього втручання, оскільки не може самостійно дихати, а на її обличчі утворився величезний шрам.

Еліельма Карвальо Брага каже, що її соромно за свій зовнішній вигляд і тепер вона носить спеціальну маску, щоб люди не бачили її обличчя. Також вона стверджує, що виходить з дому лише, щоб поїсти.

Операцію зі зменшення носа в Бразилії можуть проводити лише фахівці, стоматологам це заборонено, проте це не зупинило медика. Тепер жінка вимагає від лікаря понад 8100 доларів компенсації.

Медик ж стверджує, що в нього є великий досвід у проведенні таких втручань та наполягає, що після операції потерпіла пацієнтка була задоволена результатом, а те, що сталось - це нібито через проблеми зі здоров'ям у жінки.

"Сказали чекати": Московські "мобіки" поскаржилися, що їм не дають зброю і техніку - за три місяці жодної одиниці

субота, 25 березень 2023, 9:20

Мобілізовані росіяни продовжують скаржитися, що їх кидають без нічого на передову. Черговий окупант нарікає, що три місяці перебуває на фронті без зброї та техніки. Про це повідомив Telegram-канал "Досье Шпиона", який належить співробітнику однієї зі с...

Тарифи на воду підвищать на 5-40%: Чому вартість комунальної послуги у містах буде різною

субота, 25 березень 2023, 9:02

В Україні незабаром планують підвищити тарифи на воду. Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, анонсувала двоетапне подорожчання. Зміна сум у платіжках очікується у квітні та липні, передають Па...