
Російські окупанти, які захопили Чорнобильську АЕС ще 24 лютого - в перший день війни Росії проти України, викопали окопи в Рудому лісі в зоні ЧАЕС. Про це повідомив у Facebook голова Громадської ради при Державному агентстві України з управління Зоною відчуження Олександр Сирота, передають Патріоти України.
"Зазвичай не поширюю чутки, але таке гріх не поширити. Добрі люди кажуть (с), що [окупанти] (неценз.) нарили окопів у найстратегічнішому місці Чорнобильської зони - Рудому лісі. Хочеться побажати їм від щирого серця - рийте глибше, сидіть довше. Амінь", - йдеться у повідомленні.

Рудий ліс - це найстратегічніший об'єкт Чорнобильської зони. Близько 10 кв. км лісу прилягають до Чорнобильської АЕС, в основному на північному і північно-західному напрямку. Сьогодні ця територія, як і раніше, є небезпечною. Тож, у російських окупантів тепер ще більше шансів отримати опромінення.
Міністри урядів країн ЄС, які в четвер зібралися на тривале обговорення політики щодо зміни клімату, були здивовані появою за столом переговорів тримісячного немовляти, передають Патріоти України з посиланням на повідомляє Reuters. . Шведська міністер...
Колишній учасник групи Modern Talking зробив нову скандальну заяву щодо війни росії проти України. Дітер Болен вважає, що найгіршим варіантом розвитку подій стане перемога України. Про це повідомляє Berliner Zeitung, передають Патріоти України. Колишні...