Тепер намагається робити це щодня: Дантес назвав свою головну помилку до повномасштабної війни (відео)

Відомий український співак Володимир Дантес під час телепрем'єри пісні "Обійми" зізнався у головній помилці минулого. На питання ведучих "Сніданку з 1+1", яких помилок Дантес припускався до 24 лютого, він зізнається, що рідко телефонував мамі, проте тепер бажає це робити щодня, передають Патріоти України.

Також артист розповів, що перші півтора місяця з початку повномасштабної війни натхнення для нової творчості не мав. Доленосною стала одна з розмов співака разом з викладачкою української мови Юлією Зарембою, яка сказала фрази, що лягли в основу тексту пісні.

"Ми розмовляли, я сказав, що хочу розмовляти українською, але боюсь переходити, переживаю. А я почув від неї "не бійся перейти", "не бійся помилок". І подумав: прикольні рядки. Взяв гітару, почав писати і воно пішло", - поділився знаменитість. Так і з'явилася пісня "Обійми".

Вчасно замінила безцінну книгу: Працівниця музею в Ізюмі врятувала від окупантів 300-річне Євангеліє

вівторок, 29 листопад 2022, 12:53

Діна Листопад, працівниця Ізюмського краєзнавчого музею, розповіла Суспільному, як разом із колегами переховувала Євангеліє від окупантів перед тим як місто захопили російські війська, передають Патріоти України. Це найцінніший експонат музею — друкова...

Українцям щомісяця даватимуть по 900 гривень для оплати комуналки: Кому надано таку допомогу

вівторок, 29 листопад 2022, 11:30

Незважаючи на субсидії, які держава дає малозабезпеченим сім'ям на оплату комунальних послуг, все ж таки для багатьох українців оплата комуналки стала непосильним тягарем, передають Патріоти України. Ціни на все зростають, доходи скорочуються, а щоміся...