Тепер не тільки купа "бронзи": Плавець Михайло Романчук здобув для України перше "срібло" на Олімпіаді в Токіо

У фіналі запливу чоловіків на 1 500 метрів вільним стилем Олімпіади-2020 у Токіо срібну медаль здобув українець Михайло Романчук, поступившись американському плавцю, зазначають Патріоти України.

У фіналі змагань взяли участь двоє українських плавців – Михайло Романчук і Сергій Фролов.

"Золото" виграв американець Роберт Фінке, а срібну медаль здобув Михайло Романчук.

"Бронзу" завоював Флоріан Веллброк з Німеччини.

Фінке прийшов до фінішу з результатом за часом 14:39:65, Романчук – 14:40:66. Веллброк проплив дистанцію за 14:40:91.

Фролов фінішував 8-м.

Для України це перша срібна медаль на Олімпіаді-2020. До цього українські спортсмени здобули п'ять бронзових нагород.

27 липня український плавець Михайло Романчук встановив олімпійський рекорд на дистанції 800 метрів вільним стилем.

Українець виграв півфінал на дистанції 800 метрів із результатом 7.41.28. Таким чином, він встановив Олімпійський та національний рекорд.

Український плавець Михайло Романчук виграв бронзову медаль у запливі на 800 метрів вільним стилем, напередодні він встановив олімпійський рекорд.

Біженці будуть під ковпаком? Україна починає обмін інформацією про рахунки з сотнею країн

четвер, 28 березень 2024, 11:30

У вересні 2024 року між Україною та іншими державами відбудеться перший автоматичний обмін інформацією щодо фінансових рахунків за міжнародним стандартом звітності CRS (Common Reporting Standart), передають Патріоти України. Його запроваджено після ух...

Раніше був на фронті: У Волинському ТЦК розповіли про стан військового, якого ножем поранив цивільний

четвер, 28 березень 2024, 10:56

Працівник ТЦК та СП, якого у Нововолинську під час виконання службових обов'язків вдарив ножем місцевий житель, раніше воював. Про це повідомили на сторінці Волинського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, передають ...