Тепер там є спальня, вітальня і система опалення: Підліток посварився із батьками та вирив собі землянку (фото, відео)

​Підліток з іспанського міста Аліканте після сварки з батьками вирив собі невелику схованку в саду, і за шість років перетворив скромну землянку на повноцінну квартиру.

У 2015 році 14-річний Андрес Канто розсердився на маму й тата, взяв кірку свого діда та відправився на задній двір сімейного дому. Тоді він ще не зовсім розумів, що збирається робити, повідомляють Патріоти України із посиланням на ABC 30 St. Louis.

"Мої батьки хотіли, щоб я переодягнувся у піджак та поїхав з ними в село, але я хотів вдягнути спортивний костюм, щоб байдикувати на природі. Вони сказали, що я не можу вийти з дому у такому вигляді, а я відповів: "Не турбуйтеся, я можу сам себе розважити", - а потім підійшов до задньої частини маєтку та почав копати яму", - згадує Андрес.

Помирившись з батьками, хлопець не переставав копати і з часом розкопки перетворилися на хобі. Сьогодні Канто вже 20, і його підземна печера виглядає, як повноцінне житло зі спальнею та вітальнею. У квартирі також є система опалення, Wi-Fi, який роздається з мобільного телефону, і музична система.

"Це здорово, у мене є все, що мені потрібно. Працювати тут може бути утомливо, так як волого і мало повітря. Але у мене з'явилася власна мотивація продовжувати копати щодня", - говорить хлопець.

Проект обійшовся Андресу всього у 60 доларів, так як більшість будівельних матеріалів, які він використовував, були дешевші, ніж він планував.

Частині українців безкоштовно замінять лічильники газу: Що для цього потрібно зробити

п’ятниця, 27 січень 2023, 15:59

Щомісяця громадяни мають передавати показання лічильників газу облгазам. А що робити тим, чиї прилади обліку енергоносія були пошкоджені під час бойових дій, передають Патріоти України. Як пояснюють в Регіональній газовій компанії, заміна пошкоджених л...

Україна відмовилася будувати нове житло замість зруйнованого: Як отримати компенсацію за квартиру

п’ятниця, 27 січень 2023, 14:56

Україна відмовилася будувати нове житло для громадян, чиї будинки та квартири пошкоджені чи зруйновані. Стало відомо, як отримати компенсацію за нерухомість, яка постраждала через повномасштабну війну з російськими окупантами, передають Патріоти Україн...