Тепер тріо: До скутої ланцюгом пари закоханих з Харкова приєдналася ще одна дівчина (фото)

Пара закоханих харків'ян, які шокували кілька місяців тому багатьох українців, скувавши себе наручниками, попросила приєднатися до себе третю людину. Про це закохані повідомили на своїй сторінці в Instagram, передають Патріоти України.

Справа в тому, що після трьох місяців в наручниках закохані відчули, що їх м'язи через розподіл навантаження між вільною і закутою рукою працюють неправильно і викликають почуття дискомфорту. Тому попросили допомоги у Наталії, яка є фітнес-тренером — її прикують до парі всього на добу в якості експерименту.

Ініціатором виступила сама Наталія, яка заявила парі, що для повного розуміння ситуації їй необхідно опинитися в ідентичних умовах. Будучи прикутою, вона проведе діагностику ступеня порушень м'язового тонусу Саші і Віки, після чого розробить для них спеціальну систему вправ, яка допоможе підтримати їх м'язи, поки вони скуті наручниками.

«Багато хто пише, що експеримент заходить трошки далеко, але результат того вартий, друзі», — зазначають автори поста.

Двох вже замало: Українці отримуватимуть три платіжки за газ

субота, 19 червень 2021, 9:19

В Україні будуть надходити три платіжки за газ. Окрім вартості самого блакитного палива і плати за транспортування, також доведеться платити і за обслуговування внутрішньобудинкових мереж. Останній тариф обіцяють зробити дещо меншим, ніж чинна абонплат...

У Росії на аеродромі розбився пасажирський літак

субота, 19 червень 2021, 8:55

У суботу, 19 червня, в Росії на Кузбасі (Кемеровська область) літак Л-410 здійснив аварійну посадку. Попередньо в результаті інциденту загинули чотири особи, ще 17 постраждали, зазначають Патріоти України. Про це повідомили РИА Новости з посиланням на ...