Тепер у небес буде свій поліцейський: У Чернівцях від раку помер хлопчик, мрію якого здійснили "копи"

У Чернівцях помер маленький Саша Андрійчук. 10-річний хлопчик боровся з онкологічним захворюванням, але хвороба забрала життя дитини. Про це повідомила волонтер Марта Левченко на своїй Facebook-сторінці, передають Патріоти України.

Вона опублікувала сумний пост в соцмережі з фотографією маленького Саші, який так мріяв стати поліцейським. "Маленький ангел Саша...Тепер у небес буде свій поліцейський. Наш любий захисник міста добра.... Будемо пам'ятати і любити тебе завжди...", - написала Марта.

Історія Саші Андрійчука

Саша жив у Чернівцях з матір'ю. Коли йому було 8 років лікарі діагностували йому рак мозку - медулобластому. Медики тоді сказали, що втрачено багато часу...У хлопчика була паралізована частина тіла, але він до останнього боровся з недугою. З кожним днем дитина слабшала, але мати і волонтери боролися за збереження його життя.

Поліцейські допомогли збутися мрії дитини

Саша дуже мріяв стати поліцейським, він просто марив цим. Для нього правоохоронці були кумирами. І в один прекрасний день вони допомогли його мрії здійснитися.

15 лютого близько 80 правоохоронців з Чернівецької та Івано-Франківської областей зібралися біля кризового центру "Місто добра", в якому Саша перебував з мамою. Копи з оплесками зустріли хлопчика, а потім урочисто прийняли його до лав патрульної поліції.

Зазначимо, що 10 років життя Саші були зовсім нелегкими. Крім страшної хвороби у нього був батько-тиран, який мучив його і матір. Останнім часом жінка з хлопчиком жили в притулку для жертв домашнього насильства "Місто добра". Тато життям дитини не цікавився.

"Міністр повинен боятися гніву Божого": Митрополит Павло "Мерседес" відмовився покидати корпуси Києво-Печерської Лаври (відео)

субота, 25 березень 2023, 21:28

На тлі виселення ченців із Києво-Печерської Лаври митрополит Павло заявив, що відмовляється залишати один із корпусів храму. Він накинувся на міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка та закликав його "боятися гніву Божого...

До компенсації бояться не дожити: Подружжя, яке пам’ятає Другу світову, втратили житло і все майно через росіян (фото)

субота, 25 березень 2023, 20:42

Унаслідок атаки на Запоріжжя повністю вигоріла квартира подружжя Гаврилових. Люди мешкали в квартирі 37 років і тепер не впевнені, чи вистачить життя дочекатися компенсацій від держави. Раїса Іванівна та Віталій Петрович з сумом дивляться на те, що зал...