Тепер усі будуть під ковпаком: Як деякі українці в Німеччині хитрують із виплатами

Українських біженців, які отримують допомогу в Німеччині, запідозрили у шахрайстві з виплатами. Німецькі правоохоронці розслідують близько 150 таких справ. Спеціальні перевірки почали виявляти випадки шахрайства біженців із соціальними виплатами. У Німеччині дізналися, що 52 українці зареєстровані в інших країнах ЄС, а деякі з них отримували соціальну допомогу двічі. Про це пише видання Bild, передають Патріоти України.

У німецькому районі Ільм в Тюрингії розслідують 150 таких справ. Тут зареєстровані понад 2 400 українських біженців. З них 1 574 отримують соцвиплати – матеріальну допомогу, забезпечення житлом, догляд за дітьми, мовні курси та медичне обслуговування.

Але місцеві імміграційні органи довідались, що 52 особи серед них зареєстровані й у інших країнах Євросоюзу. У районному управлінні виявили, що 23 українці отримували соцвиплати від двох держав.

Згаданим особам анулювали посвідку на проживання. Також їм припинили виплачувати допомогу. Ба більше, отримані кошти шахраям доведеться повернути. Проти 23 українців, які отримували подвійні виплати, відкриють провадження за порушення закону про іноземців та соціальне шахрайство.

Загалом зараз розглядаються 150 справ щодо українців, які стосуються можливого шахрайства з соцвиплатами. Про це повідомила керівниця району Ільм Петра Ендерс.

Після того, як чиновники з Ільма зафіксували випадки шахрайства з виплатами, вони повідомили про це до Федерального відомства у справах міграції та біженців. Голова імміграційної служби Йорг Людвіг підтвердив, є випадки, коли дійсно біженці регулярно їздять до інших країн ЄС на кілька днів, а потім повертаються до Німеччини.

Європейський Союз планує продовжити дію тимчасового захисту для українців до березня 2025 року. Відповідна пропозиція з'явилась на офіційному сайті Єврокомісії.

Чиновник зазначив, що в районному управлінні створили оперативну групу, щоб відстежувати такі маніпуляції в майбутньому. Тепер вони мають доступ до центральної бази даних і можуть перевірити, чи зареєстрована особа у інших країнах Євросоюзу.

До слова, Єврокомісія пропонує продовжити термін тимчасового захисту для українців з 4 березня 2024 року до 3 березня 2025 року. Далі це рішення має розглянути Рада ЄС.

Час знов зупинити фашизм: 98-річний ветеран Другої світової на танку розчавив Tesla, аргументовано пояснивши свій вчинок (відео)

п’ятниця, 9 травень 2025, 7:26

Старий вояка демонструє повну ясність ума і сильну мотивацію. 98-річний ветеран Другої світової війни з Великої Британії Кен Тернер показав, як на танку Шерман розчавив автомобіль Tesla, передають Патріоти України з посиланням на YouTube-каналі Led By ...

Загальна вартість - майже 5 млн.: Суд наклав арешт на елітні автівки родини колишнього харківського військкома

четвер, 8 травень 2025, 21:27

Вищий антикорупційний суд наклав арешт на два автомобілі, що належать родині колишнього начальника ОТЦК і СП в Харківській області. Йдеться про BMW X6 2023 року випуску та Toyota Camry Hybrid 2022 року випуску. Загальна вартість автівок — 4 млн 850 тис...