Тепер у житті опальний артист бачив усе: Як виглядає камера актора Єфремова в тюрмі

Після прибуття в колонію відомому акторові буде дозволено відвідувати бібліотеку, виписувати газети і журнали, займатися спортом і ходити в місцеву православну церкву.​

В Інтернеті опубліковані перші фотографії, як виглядає тюремна камера актора Михайла Єфремова, який відбуває термін в 7,5 років ув'язнення за ДТП в центрі російської столиці. Російські журналісти з'ясували, що Єфремов знаходиться в СІЗО №3 Бєлгорода, де він пробуде ще кілька тижнів через карантин. Він знаходиться в звичайній камері, фотографії якої потрапили в руки журналістів "МК", повідомляють Патріоти України.

Таким чином, інформація про елітну камері була спростована. Камера Єфремова розрахована на двох людей, проте Єфремов живе в ній один. За словами начальника УФСІН РФ по Бєлгородській області, актор попросив не підселювати нікого до нього, оскільки хоче відпочити від навколишнього шуму. Прохання артиста тюремники виконали.

На опублікованих фотографіях камера з дерев'яною підлогою і меблями. Біля стіни праворуч - два двоярусних ліжка. На другому знімку щось, що нагадує санвузол - умивальник, приналежності для гоління і вмивання, маленьке дзеркало. У слідчому ізоляторі зазначили, що у відомого артиста немає ніяких привілеїв, він відбуває свій термін на загальних умовах. Після прибуття в колонію відомому акторові буде дозволено відвідувати бібліотеку, виписувати газети і журнали, займатися спортом і ходити в місцеву православну церкву.

Котел в Бахмуті неможливий, чи покине рф ЗАЕС добровільно?

середа, 30 листопад 2022, 7:05

Д. Снєгирьов, ЗСУ, Бахмут, ЗАЕС, ситуація на фронті, знищення окупантів. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Ядерний шантаж РФ: Кремль може використати ЗАЕС як елемент "торгів" із Заходом

середа, 30 листопад 2022, 7:03

Тобто росія штучно нагнітає істерію з приводу можливого радіоактивного викиду, або пошкодження сховища відпрацьованого ядерного палива, яке розташоване на промисловому майданчику ЗАЕС. 27 листопада в ефірі телемарафону президент НАЕК "Енергоатому" Петр...