Тепер він став фаном ще одного диктатора? Ілон Маск ошелешив несподіваним дописом у соцмережі

Американський мільярдер і бізнесмен Ілон Маск ошелешив дописом у своїй соцмережі X (колишній Twitter) із зображенням Сталіна, передають Патріоти України.

На опублікованій бізнесменом картинці зображений Сталін, який показує жест пальцями у вигляді серця. Картинка без коментаря стала відповіддю Маска на допис Тонна Кендріка, який пожалівся, що втратив роботу у Google Gemini.

Імовірно, такий допис американський мільярдер в світлі своєї нещодавньої заяви щодо Google Gemini. «Я радий, що Google перегнув палку із генеруванням зображень штучним інтелектом, оскільки це зробило їхнє божевільне расистське, антицивілізаційне програмування зрозумілим для всіх», – написав Маск.

Бізнесмен пішов на конфронтацію з Google після того, як та призупинила функцію генерації зображень Gemini. Це сталося тому що деякі користувачі в соцмережах повідомляли, що штучний інтелект постійно генерує зображення людей у неточному історичному контексті.

Google заявила, що «усвідомлює, що Gemini пропонує неточності у деяких історичних зображеннях, створених за допомогою штучного інтелекту. Gemini «не влучає в ціль» і що вона «працює над негайним поліпшенням таких зображень».

Відомого батюшку-співуна з "1+1", котрий поносив героїв Небесної сотні, зсадили з потягу, котрий прямував за кордон

субота, 25 травень 2024, 7:15

Переможця проєкту «Голос країни-7» священника Московської церкви Олександра Клименка не випустили за кордон через відсутність його даних в системі «Оберіг». Сам батюшка у себе в Facebook переконує, що виконав всі необхідні процедури для оформленні дозв...

Виплати скасують: Чому переселенцям можуть відмовити у допомозі в Україні

субота, 25 травень 2024, 6:56

У виплатах допомоги внутрішньо-переміщеним особам (ВПО) можуть відмовити у разі, якщо громаду виключено зі списку бойових дій або тимчасово окупованих територій, або якщо переселенці відсутні за місцем обліку або виїхали за кордон на постійне проживанн...