
Олександра Волкова, якому інкримінували організацію викрадення, катування і вбивства Юрія Вербицького, а також викрадення та катування Ігоря Луценка, звільнили з-під варти. Про це повідомив ексдепутат, ветеран українсько-російської війни, командир роти БПЛА Ігор Луценко, передають Патріоти України.
"Суд випустив Олександра Волкова, члена банди, котра викрала нас із покійним Юрієм Вербицьким під час Майдану. Звільнили просто у залі суду. Я не був на засіданні, на жаль.
Правоохоронцям не вдалося довести, що це була заздалегідь організована банда для викрадення і насильства над майданівцями. Відтак, її лідер - Олексій Чеботарьов, котрий зараз у РФ, - може уникнути покарання, хоча б у вигляді позбавлення численних його активів в Україні. Далі зможе вести бізнес", - розповів він.
За словами Луценка, те, що Волков провів кілька років у СІЗО - це найбільше покарання у справі Вербицького-Луценка.
"Всі інші або втекли (в тч за сприяння "наших"), або відбулися менш суворими проблемами", - додав він.
Ігор Луценко і Юрій Вербицький були викрадені в Києві 21 січня 2014 року. Група невідомих вивезла їх за місто і катувала протягом декількох годин. Пізніше Луценка залишили в лісі в Бориспільському районі, йому вдалося дістатися до населеного пункту і повідомити про своє місцеперебування. Пізніше в тому ж районі було виявлено тіло Вербицького.
Українці продовжують платити за природний газ за фіксованим тарифом 7,96 грн за кубометр, однак суми в платіжках можуть зростати через інші складові комунальних послуг, передають Патріоти України. Як зазначають експерти, зокрема колишній очільник “Опер...
У Великому каньйоні в США через аномальну спеку загинули троє туристів віком 72, 67 та 68 років, повідомляє CNN, передають Патріоти України. Інцидент стався на складних туристичних маршрутах національного парку. Попередньо, причиною смерті стало теплов...