
22-річний бразильський нападник Вітінью став гравцем київського "Динамо", , повідомляють Патріоти України з посиланням на офіційний сайт "Динамо". В останній день трансферного вікна клуб підписав ще одного новачка. Вітінью є вихованцем бразильського "Атлетіко Паранаенсе", за який виступав останні чотири сезони. Його контракт із "Динамо" розрахований на п’ять років.
Цього сезоні бразилець зіграв 27 матчів, записавши до свого активу 9 голів і 4 результативні передачі. Всього за першу команду "Атлетіко Паранаенсе" він провів 60 матчів, забив 15 голів і віддав сім результативних передач у всіх турнірах.
Вітінью заявлять за "Динамо" найближчим часом під номером 22, він зможе взяти участь уже у наступному матчі команди проти харківського "Металіста-1925", який відбудеться після завершення паузи, пов’язаної із матчами збірних, а саме у суботу, 11-го вересня.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...