Тепер зрозуміло, чому відмовився від поєдинку: Американський промоутер назвав гонорар Усика за бій із Ф’юрі

Бій між Олександром Усиком і Тайсоном Ф’юрі зірвано. І він починає обростати новими чутками. Наприклад, відомий американський промоутер Боб Арум назвав суму, яку Усик міг заробити за поєдинок із Ф’юрі, передають Патріоти України.

За словами Арума, гонорар українця міг становити близько 20 млн доларів. Але у нього була щедріша пропозиція, тому команда Усика і вийшла з переговорів. Мовляв, їм не вигідно було проводити поєдинок у Лондоні.

"Угода щодо бою з Ф'юрі в Лондоні практично гарантувала Усику гонорар у розмірі майже 20 мільйонів доларів. Але перед цим Усик вів переговори з представниками Саудівської Аравії, які були зацікавлені в організації цього поєдинку, проте лише взимку. Вони погодились заплатити Олександру 60 мільйонів доларів.

Тож не можна звинувачувати Усика в тому, що він був розчарований гонораром у 15-20 мільйонів доларів. Ні, така людська натура", - сказав Арум в інтерв'ю Стіву Кіму.

В Україні найближчим часом різко зміниться ціна на цибулю: У Мінагрополітики розповіли, чого чекати

четвер, 8 червень 2023, 7:54

В Україні очікується стрімка зміна ціни на цибулю, яка стала рекордсменом із подорожчання серед овочів. Нинішня висока вартість пов'язана з дефіцитом, що виник на ринку, передають Патріоти України. Перший заступник міністра аграрної політики та продово...

Бережіться! Понад 60 тис. застосунків для Android інфіковано вірусом, який поширює рекламу

четвер, 8 червень 2023, 7:48

Румунська компанія Bitdefender, що спеціалізується на інформаційній безпеці, виявила масштабну кампанію за участю понад 60 тис. додатків для Android, які таємно встановлюють рекламне ПЗ на пристрої користувачів, які нічого не підозрювали про загрозу. Ц...