Бій між Олександром Усиком і Тайсоном Ф’юрі зірвано. І він починає обростати новими чутками. Наприклад, відомий американський промоутер Боб Арум назвав суму, яку Усик міг заробити за поєдинок із Ф’юрі, передають Патріоти України.
За словами Арума, гонорар українця міг становити близько 20 млн доларів. Але у нього була щедріша пропозиція, тому команда Усика і вийшла з переговорів. Мовляв, їм не вигідно було проводити поєдинок у Лондоні.
"Угода щодо бою з Ф'юрі в Лондоні практично гарантувала Усику гонорар у розмірі майже 20 мільйонів доларів. Але перед цим Усик вів переговори з представниками Саудівської Аравії, які були зацікавлені в організації цього поєдинку, проте лише взимку. Вони погодились заплатити Олександру 60 мільйонів доларів.
Тож не можна звинувачувати Усика в тому, що він був розчарований гонораром у 15-20 мільйонів доларів. Ні, така людська натура", - сказав Арум в інтерв'ю Стіву Кіму.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...