"Термальне джерело до Водохреще": Мережу підірвали смішні фотожаби на потоп біля ТРЦ у Києві

У мережі з'явилися кумедні фотожаби на прорив теплотраси, в результаті якого затопило ТРЦ Ocean Plaza. Фото публікують в соцмережах кияни, передають Патріоти України.

На них зображують голову КМДА Віталія Кличка. На першій фотожабі він купається перед входом в ТРЦ, а на другій - біжить вулицею в плавках, а за його спиною проривається теплотраса.

"Народ купайся, все оплачено", "Ну а хто ще винуватим буде? У нього ж в посадовій інструкції написано: Якісно заварювати трубу на Либідській!", "Нарешті-то Кличко, відкрив в столиці термальне джерело", "За кожну херню мер винен? Зайвий привід поговорити", - пишуть в коментарях.

Головний інженер "Київтеплоенерго" Юрій Паливода заявив, що причиною прориву труби стала фізична зношеність мережі. Він зазначив, що тепломагістраль в Голосіївському районі столиці будувалася ще в 1987 році, хоча аварійною її не вважали, оскільки вона пройшла влітку випробування.

В Україні в 11 разів зросла кількість респіраторних інфекцій

середа, 1 квітень 2020, 8:30

Дізнатися точно, з чим пов'язане зростання ТГРІ, на даний момент неможливо, оскільки масове тестування українців не проводять. Спочатку кількість ТГРІ виросло в три рази, потім - в шість, а далі - в 11 разів у порівнянні з 2019 роком. Чи пов'язаний цей...

Вірус не щадить нікого: Хворий на коронавірус європеєць заразив свою кішку

середа, 1 квітень 2020, 8:10

Симптоми і факт інфікування підтвердили в штабі по боротьбі з коронавірусом. У Бельгії зафіксували випадок зараження кішки коронавірусом, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ. Фахівці з ветеринарного факультету в Льєжі встановили, що...