Терміново ізолювали: Молода українка підхопила коронавірус в Італії

В Італії, яку атакував смертельний коронавірус з Китаю, 25-річна українка підхопила COVID-19. Про це повідомила на своїй сторінці в Facebook журналістка Stranieriinitalia Мар'яна Сороневич, передають Патріоти України.

Це перший випадок зараження коронавірусом у цій країні серед громадян України. Дівчина 15 лютого приїхала з провінції Кремона в Монтано-Антилії, де живуть її батьки.

"Українка відчула перші симптоми захворювання через п'ять днів після повернення. Її аналіз, проведений у лабораторії в Неаполі, дав позитивний результат на коронавірус. Повторний аналіз буде зроблений у римській лікарні Спалланцані", - зазначила Сороневич.

Журналістка додала, що українка звернулася в лікарню Валло-делла-Луканія, де її негайно ізолювали. Стан її здоров'я не критичний. Дівчину перевели в інфекційну лікарню "Котуньо" в Неаполі. Її сім'ю і людей, з якими вона контактувала, помістили на карантин.

Хіти тижня. У Франції заявили про препарат від коронавірусу, що знищує збудник хвороби за 6 днів

вівторок, 7 квітень 2020, 13:00

Пацієнти з COVID-19, що стали учасниками випробувань і отримували хлорохін (скорочена назва у Франції), продемонстрували швидке і ефективне відновлення. У Франції заявили, що протималярійний препарат гидроксіхлорохін нібито може позбавити коронавірус з...

Дайте їй "Оскар": Ввічлива дівчинка давиться маминою їжею, але робить вигляд, що це смачно (відео)

вівторок, 7 квітень 2020, 12:59

Відео набрало більше шести мільйонів переглядів. Люди висловлювали захоплення вишуканими манерами дівчинки. І співчували їй. Маленька дівчинка підкорила мережу своєю винятковою ввічливістю і добрим серцем. У соцмережі Twitter стрімко набуває популярнос...