Терміново ізолювали: Молода українка підхопила коронавірус в Італії

В Італії, яку атакував смертельний коронавірус з Китаю, 25-річна українка підхопила COVID-19. Про це повідомила на своїй сторінці в Facebook журналістка Stranieriinitalia Мар'яна Сороневич, передають Патріоти України.

Це перший випадок зараження коронавірусом у цій країні серед громадян України. Дівчина 15 лютого приїхала з провінції Кремона в Монтано-Антилії, де живуть її батьки.

"Українка відчула перші симптоми захворювання через п'ять днів після повернення. Її аналіз, проведений у лабораторії в Неаполі, дав позитивний результат на коронавірус. Повторний аналіз буде зроблений у римській лікарні Спалланцані", - зазначила Сороневич.

Журналістка додала, що українка звернулася в лікарню Валло-делла-Луканія, де її негайно ізолювали. Стан її здоров'я не критичний. Дівчину перевели в інфекційну лікарню "Котуньо" в Неаполі. Її сім'ю і людей, з якими вона контактувала, помістили на карантин.

Кінець диктатури? На площі Незалежності Мінська ОМОН опустив щити, відмовляючись воювати з народом. Дівчата з квітами кинулись обіймати відказників (відео)

п’ятниця, 14 серпень 2020, 20:02

14 серпня на площі Незалежності перед будівлею уряду Білорусії ОМОН опустив щити в знак солідарності з маніфестантами. Потім вийшли нові загони співробітників правоохоронних органів, але вони не виявляють агресії. Учасниці акції протесту кинулися обійм...

Хіти тижня. "Смертність буде не менша": Білл Гейтс попередив про катастрофу гірше пандемії коронавірусу

п’ятниця, 14 серпень 2020, 20:00

У людства немає часу і потрібно діяти вже сьогодні. Американський мільярдер і засновник Microsoft Білл Гейтс вважає, що в найближчі десятиліття планету чекає криза, яка виявиться куди гірше нинішньої пандемії коронавіруса. На його думку, планета зіткне...