
У Маріуполі російські окупанти через шахрайські фінансові операції забирають у людей гроші та виманюють їхні персональні дані. Це роблять, зокрема, за допомогою фейкових банкоматів, які встановили у різних частинах міста, передають Патріоти України.
Про це у своєму Telegram-каналі повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова. Вона зазначила, що людям пропонують міняти безготівкові гроші на готівку за курсом, що становить 2 до 1.
"У приміщенні Центрального відділення поліції росіяни під виглядом "пенсійного фонду та соціальних служб" розпочали активний збір даних громадян. Під час реєстрації окупанти виманюють дані не тільки про особистість та її майно, а й родичів", – пише Денісова.
За словами омбудсмена, існує загроза, що ця інформація використовуватиметься для пошуку людей, шантажу, вербування та вимагання грошей з близьких, які виїхали або проживають за межами Маріуполя.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...