
У Маріуполі російські окупанти через шахрайські фінансові операції забирають у людей гроші та виманюють їхні персональні дані. Це роблять, зокрема, за допомогою фейкових банкоматів, які встановили у різних частинах міста, передають Патріоти України.
Про це у своєму Telegram-каналі повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова. Вона зазначила, що людям пропонують міняти безготівкові гроші на готівку за курсом, що становить 2 до 1.
"У приміщенні Центрального відділення поліції росіяни під виглядом "пенсійного фонду та соціальних служб" розпочали активний збір даних громадян. Під час реєстрації окупанти виманюють дані не тільки про особистість та її майно, а й родичів", – пише Денісова.
За словами омбудсмена, існує загроза, що ця інформація використовуватиметься для пошуку людей, шантажу, вербування та вимагання грошей з близьких, які виїхали або проживають за межами Маріуполя.
На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...
Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...