
У Маріуполі російські окупанти через шахрайські фінансові операції забирають у людей гроші та виманюють їхні персональні дані. Це роблять, зокрема, за допомогою фейкових банкоматів, які встановили у різних частинах міста, передають Патріоти України.
Про це у своєму Telegram-каналі повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова. Вона зазначила, що людям пропонують міняти безготівкові гроші на готівку за курсом, що становить 2 до 1.
"У приміщенні Центрального відділення поліції росіяни під виглядом "пенсійного фонду та соціальних служб" розпочали активний збір даних громадян. Під час реєстрації окупанти виманюють дані не тільки про особистість та її майно, а й родичів", – пише Денісова.
За словами омбудсмена, існує загроза, що ця інформація використовуватиметься для пошуку людей, шантажу, вербування та вимагання грошей з близьких, які виїхали або проживають за межами Маріуполя.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...