
На Донбасі зафіксували активне пересування важкого озброєння терористів "Л/ДНР". Маневри і стрільби окупанти влаштували з нагоди приїзду російських кураторів. Про це стало відомо Головному управлінню розвідки Міноборони України, повідомляється на сайті відомства. Зазначається, що пожвавлення сил ворога було помічене 8 червня, передають Патріоти України.
"З 8 червня у з'єднаннях і частинах 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК російських окупаційних військ відновлені інтенсивні заходи бойової підготовки на всіх полігонах тимчасово окупованої території в Донецькій та Луганській областях. Зокрема, противником проводяться заняття з екіпажами бойових броньованих машин і танків, артилерійськими розрахунками з виконанням практичних стрільб, навчальні збори окремих військово-облікових спеціальностей", – йдеться у зведенні захисників України.
Також одночасно із ЗС РФ у російських окупаційних військах тривають заходи тижня мобілізаційної готовності. Крім того, розвідка дізналася, що для проведення зазначених заходів та контролю за їхнім виконанням в 1 і 2 АК окупантів прибули додаткові групи російських інструкторів і представники вищих органів управління ЗС РФ у складі комісій.

В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...