Тероризували містян: У Таїланді поліція влаштувала спецоперацію проти нахабних макак

У Таїланді підрозділ поліції боротьби з мавпами влаштував проти них спеціальну операцію у місті Лопбурі, передають Патріоти України.

Співробітникам поліції вже вдалося відловити 23 агресивних макак, які протягом кількох років тероризують громадян. Зокрема, їм вдалося вловити альфа-самця однією зі зграй, який отримав серед мешканців прізвисько Борода.

Деякі мавпи здіймали гучний крик, закликаючи родичів на допомогу. Ті кидалися до кліток, намагаючись визволити спійманих макак, проте поліціянтам поки що вдається відбити ці атаки.

При цьому фахівцям, які беруть участь в операції, заборонено використовувати проти приматів вогнепальну зброю і навіть холості набої. Відбиватися від нахабних макак дозволено лише за допомогою рогаток. Спійманих мавп перевозять у розплідники, де пізніше біологи вирішать, куди їх розселити.

Як пише Daily Mail, макаки в Лопбурі добре знайомі із засобами боротьби проти себе. Вони не їдять ласощі зі снодійним, а з появою людей у формі ховаються на дахах будівель.

Лопбурі є популярним туристичним напрямком, а макаки вважаються живою визначною пам'яткою міста. Багато місцевих жителів підгодовують приматів, проте через це останні настільки знахабніли, що відкрито накидаються на людей, відбирають у них їжу, кусають і псують майно.

Кабмін заявив, що в Україні будуть справедливіші графіки: Де не відключатимуть світло

середа, 29 травень 2024, 9:32

В Україні будуть діяти справедливіші графіки відключення світла. Кабінет міністрів підтримав відповідну постанову. Визначено перелік пріоритетних об'єктів, які не відключатимуть від електрики. Про це повідомили у Міністерстві енергетики та йдеться у по...

На Землі можуть знову з‘явитися динозаври? Вчені розповіли про наслідки глобального потепління

середа, 29 травень 2024, 9:23

Динозаври продовжують існувати поряд із нами у вигляді птахів - нащадків давніх крилатих рептилій. Але чи могли би "канонічні" динозаври, як-от, тиранозавр, трицератопс і стегозавр, еволюціонувати знову, якби клімат і температура повернулися до умов к...