"Терпіти не можу конкурси": Ольга Фреймут зізналася, завдяки кому взяла участь у "Танцях з зірками"

Українська телеведуча, учасниця "Танців з зірками" Ольга Фреймут зізналася, що вона не збиралася танцювати і погодилася брати участь у проєкті лише завдяки подрузі. Ольга Фреймут напередодні четвертого прямого ефіру шоу "Танці з зірками 2020" опублікувала відвертий допис на особистій сторінці в Інстаграмі, передають Патріоти України.

Жінка зізналася, що наважилася вийти на головний паркет країни лише завядки хореографині Яні Заєць. Фреймут поділилася світлиною, де позувала разом із Яною на тлі знімального павільйону шоу. Дівчата щиро усміхалися та насолоджувалися моментом.

"Танцювати я не збиралася. Терпіти не можу брати участь в конкурсах, де мене мають оцінювати за якимись стандартами, суб'єктивно. Завжди важливо, щоб влаштовувала сама себе. Але Яна Заєць наполягала. Ми готувалися тричі на тиждень, Яна доводила моє тіло до пуття. Як я рада, що наполегливість колежанки допомогла наважитися на "Танці з зірками". Зустрінемось на паркеті", – написала в публікації телеведуча.

Участь Ольги Фреймут у "Танцях з зірками 2020"

За лічені дні до старту проєкту Ольга та її парнер Ілля Падзин захворіли на коронавірус. Пара не змогла вийти на паркет, проте вирішила не відмовлятися від участь у шоу. Танці для ефірів знімали у заміському будинку ведучої. Для першого прямого ефіру партнери підготували розкішний фокстрот, а під час другого випуску порадували глядачів запальним джайвом.

10 вересня Фреймут заявила, що вона і танцівник одужали від COVID-19. Під час третього прямого ефіру вони вперше вийшли на паркет. Напередодні Оля Фреймут та Ілля Падзин взяли участь у генеральному прогоні постановок разом із 13 іншими парами. Вони не приховували свого щастя, адже нарешті змогли повноцінно виступити разом із всіма учасниками.

"Приречені": Названо знаки Зодіаку, з якими дуже важко побудувати стосунки

субота, 24 жовтень 2020, 17:28

З деякими знаками Зодіаку будувати стосунки складніше, ніж з іншими, через властиві їм риси характеру. Астрологи назвали трійку знаків Зодіаку, над стосунками з якими вам доведеться істотно попітніти, передають Патріоти України. Діва не підпускає до се...

Водіям на замітку: 10 найшвидших автомобілів з мінімальною витратою палива

субота, 24 жовтень 2020, 17:25

Між традиційними паливними автомобілями та електромобілями "затесалися" гібриди, що підзаряджаютья. Це досить цікаві машини, оскільки вони єдині, хто поєднує в собі низьке споживання палива і спортивні характеристики, передають Патріоти України. Особли...