"Ті, хто думають, що ми уживемось з ними на одній землі, - подивіться їм в очі": Ліберови опублікували фото російських окупантів, зроблені під час обміну полоненими

Фотографи Костянтин і Влада Ліберови опублікували добірку фото російських окупантів, зроблену під час обміну полоненими, передають Патріоти України.

Автори кадрів зазначили, що на відміну від українських захисників, які емоційно радіють своєму поверненню додому, окупанти стають дедалі напруженішими, наближаючись до кордону з Росією.

"Ті, хто думають, що ми уживемось з ними на одній землі – подивіться їм в очі, подивіться в ці обличчя. Це ті, проти кого ми захищаємо нашу землю, ті, хто заперечують нашу історію і наше існування. Всі фото зроблені під час обміну військовополонених, з дозволу тих, хто на них зображений. Цікава річ, чим ближче до кордону з росією, їх батьківщиною, тим більше напруженими та стурбованими ставали обличчя окупантів. Нічого схожого на емоції щастя чи принаймні приємного очікування", – розповіли фотографи.

Ліберови додали, що перед тим, як відправити полонених росіян на їхню батьківщину, з ними проводять інструктаж, пояснюючи, як безпечно потрапити в український полон наступного разу.

"Перед тим, як відправити полонених окупантів додому, супроводжуючі з нашого боку проводять їм невеликий інструктаж: роздають візитівки фондів "хочу жить" та "наш выход", де пояснюється, як безпечно потрапити до українського полону наступного разу. Зрозуміло, що щойно вони опиняться на території рф, в них одразу ж заберуть ці візитівки, тож полонені буквально запамʼятовують вміст на памʼять", – додали автори знімків.

Фотографи зазначили, що російські військовополонені виглядають ситими та здоровими. Поранених перевозять на спеціальних авто швидкої допомоги з необхідним обладнанням та медперсоналом.

Росте 10 см на добу: Переселенець з окупованої Херсонщини розвиває на Черкащині агробізнес з дуже цікавою, екзотичною для України культурою (відео)

неділя, 21 квітень 2024, 5:00

На Черкащині збирають перший врожай спаржі. У 2023 році цією культурою Павло Булгаков засадив шість гектарів. Вирощувати спаржу почав ще десять років тому — у рідній Каховці. Тепер продовжує робити це тут. . Павло Булгаков через повномасштабне вторгне...

Уроки з Конгресу

неділя, 21 квітень 2024, 4:08

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. . Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.