Ті, кого біда ще не спіткала, і віри не ймуть: Соціологи повідомили, скільки українців підтримують витрату коронавірусного фонду на дороги Зеленського

Використання коштів спеціального фонду для боротьби з коронавірусом на будівництво доріг підтримують 48% українців, не підтримують – 50%. Про це свідчать результати опитування Соціологічної групи "Рейтинг", проведеного 15-17 листопада 2020 року, повідомляють Патріоти України.

Згідно з даними опитування, абсолютна більшість респондентів вважають за потрібне першочергово направити кошти зі спеціального фонду боротьби з коронавірусом на закупівлю засобів захисту для лікарів, облаштування лікарняних ліжок медичним киснем, закупівлю ліків і обладнання для лікарень, доплати лікарям і залученим особам до боротьби з коронавірусом, збільшення тестування на коронавірус.

Виділення коштів фонду на будівництво мобільних госпіталів вважають потрібним 81%, (15% – не потрібним), компенсації підприємцям за вимушений простій через карантинні обмеження – 81% (17% – не потрібним).

Як зазначається, найменше опитані підтримують використання коштів спеціального фонду боротьби з коронавірусом на будівництво доріг (тут думки розділились: 48% підтримують виділення коштів на це з фонду, а 50% – не підтримують).

Опитування проводилося серед населення України віком від 18 років в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 3000 респондентів. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 1,8%.

Джерело: Укрінформ

Військовий ЗСУ зворушливо освідчився в коханні у Мукачівському замку (фото)

неділя, 4 грудень 2022, 14:00

У Мукачівському замку "Паланок" під час концерту військового оркестру молодий юнак, боєць Збройних Сил України освідчився в коханні своїй дівчині. Про це у facebook повідомляє Мукачівська міська рада, передають Патріоти України. Надзвичайно романтична ...

В тому числі вібратори: У ломбардах Польщі розповіли, які найдивніші речі їм приносять українці

неділя, 4 грудень 2022, 13:14

У Польщі значним попитом користуються ломбарди, 65% відвідувачів яких пояснюють, що прийшли туди через ускладнення матеріального становища, пов'язане з локдауном через пандемію коронавірусу. Про це пише ukrayina.pl, передають Патріоти України. Водночас...