Нежить у дитини - явище дуже часте. Багато батьків думають, що якщо антибіотик в краплях - то його можна капати дитині в ніс. Це зовсім не так і цього робити не варто, навіть просто тому, що це неефективно. Про це в програмі "Ранок з Україною" розповів заслужений український педіатр Євген Комаровський, передають Патріоти України.
Доктор дав пораду всім батькам і озвучив її в ефірі. "Якщо у дитини нежить і лікар запропонував капати антибіотик в ніс - міняйте лікаря", - сказав Комаровський.
Кандидат медичних наук пояснив, що використовувати антибіотик в краплях можна тільки у двох випадках. А саме - коли краплі антибіотику використовують при гнійному кон'юнктивіті в очі та коли його прописують при гнійному отиті у вухо.
"Місцеве введення антибіотиків на шкіру або на слизові оболонки – один з найбільших злочинів, особливо коли це робиться з ініціативи медпрацівника", - сказав заслужений лікар.
Капати в ніс антибіотик - абсолютно неефективно, пояснив лікар. "Коли антибіотик в будь-якій концентрації капається в ніс, то така дія неефективна. Антибіотик стікає по задній стінці глотки і потрапляє в шлунок. Це ідеальна модель формування стійкості до антибіотиків. Лікар, який порадив крапельки антибіотиків в ніс, – це не лікар", - резюмував Євген Олегович.
В обійсті Любові Скокун у селі Ясопіль Вільшанської громади, що на Житомирщині, живе дитинча дикої козулі. Тваринку, знесилену та хвору, жінка знайшла у полі за хатою і прихистила, аби виходити. І тепер називає її своїм дитятком. Про це повідомляють Па...
В Іспанії, зокрема в муніципалітеті Торре-Пачеко (Мурсія), спалахнули вуличні заворушення, які переросли у «полювання на іноземців». Це сталося після протестів проти мігрантів, спровокованих екстремістськими групами. Внаслідок зіткнень одну людину заар...