Тікаючи, зачепився за студійне обладнання, а потім впав: Антивакцинатора-фейкомета вигнали з ток-шоу "Право на владу" (відео)

Противник вакцинації від коронавірусу, юрист Захар Мілютін зі скандалом покинув студію ток-шоу "Право на владу". Це сталося в прямому ефірі програми напередодні ввечері, передають Патріоти України.

Зокрема, антивакцинатор неодноразово наводив дивні статистичні дані щодо "масштабної смертності від коронавірусу" серед вакцинованих. У відповідь йому наводили реальні цифри й приклади того, як щеплення від коронавірусу рятують життя й значно полегшують процес хвороби тим, хто все ж таки підхопив "корону". На це лунали ще більш безглузді заяви.

Гості студії неодноразово закликали його не обманювати суспільство й покинути студію. І за деякий час Мілютін ухвалив таке рішення, рішуче попрямувавши за лаштунки. Дорогою з ним трапилася халепа: юрист спочатку зачепився за студійне обладнання, а потім зовсім впав. "Я перепрошую, така студія", - сказала йому вслід ведуча Наталя Мосейчук.

Під час цього ж прямого ефіру лікар з Одещини емоційно присоромив політиків за сварки й маніпуляції на темі коронавірусу й запросив їх допомогти виносити трупи померлих у лікарнях.

Джерело: ТСН.ua

Тропічна спека і засуха накриють Україну: Синоптики розповіли, де у липні буде "пекло"

п’ятниця, 1 липень 2022, 16:20

Погода в липні 2022 року дощами українців не порадує. Низку областей накриє засуха, а опади будуть досить рідкісними і локальними, передають Патріоти України. Очікується, що кількість опадів у липні буде нижчою за норму на 20-50%. Такий проноз на цей л...

Цю битву ми вже виграли: Український борщ визнали об’єктом культурної спадщини ЮНЕСКО

п’ятниця, 1 липень 2022, 14:00

Український борщ увійшов до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує термінової охорони. Відповідне рішення ухвалили 1 липня на 5-му позачерговому засіданні Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини, інформ...