Тіла "1000-літніх інопланетян" з Мексики піддали лабораторним тестам, і все стало ще дивніше

Тіла "1000-літніх інопланетян" з Мексики піддали лабораторним тестам, і все стало ще дивніше

Дослідники із Мексики провели першу серію тестів для перевірки позаземного походження тіл ймовірних інопланетян, яким, як стверджується, може бути понад 1000 років. Це саме ті мумії, які нещодавно під час слухань у мексиканському Конгресі показав журналіст та уфолог-аматор Хайме Мауссан і які одразу ж були піддані нищівній критиці, передають Патріоти України.

Про результати дослідження розповідає видання Interesting Engineering. Вчені з'ясували, що одна з перших теорій їхнього "походження" була помилковою.

Виступаючи у Конгресі Мексики Мауссан під присягою заявляв, що "інопланетні" мумії, які були виставлені в скляних ящиках, нібито було знайдено 2017 року під час розкопок в Куско, Перу. Тоді ж він заявив, що генетичний склад 30% тіл досі "невідомий".

Звісно, що наукова спільнота, м'яко кажучи, поставилася до заяви уфолога дуже скептично. Зокрема, професор та телеведучий Брайан Кокс заявив, що тіла прибульців "занадто гуманоїдні", аби бути справді інопланетними. Також він наголошував, що дуже малоймовірним є сценарій, за якого розумний вид розвинувся б на іншій планеті, але "виглядав як ми".

Звучали також припущення, що мумії "інопланетян" були змайстровані з кісток різних тварин, аби сфальсифікувати сенсацію.

Однак тести, проведені мексиканськими лікарями і дослідниками, показали, що зразки скелету належать одній особині і немає помітних слідів, які б свідчили про те, що скелети були складені з різних частин. Також немає жодних ознак, які б вказували на "збірку або маніпуляції з черепами", як стверджує команда, яка проводила експертизу.

За словами голови Науково-дослідного інституту наук про здоров'я ВМС Мексики Хосе Залче Бенітеса, експертиза показала, що ймовірні інопланетяни мають цілісний скелет і не були зібрані з різних частин, як вважалося раніше.

New York Post також наводити слова Бенітеса про те, що його команда виявила, що одна з істот могла бути вагітною. Раніше Бенітес також стверджував, що "ці тіла не мають жодного відношення до людських істот".

Представлені трупи інопланетян мають анатомічну будову, яка має певну схожість з анатомічною будовою людини. Мова йде про наявність двох рук та ніг (на яких, щоправда, по три пальці), а також голови, двох очей, рота та чогось схожого на ніс. Інші характеристики, такі як втягнута шия чи непропорційно велика голова, однак, є більш "типовими для птахів".

Мауссан у Конгресі стверджував, що ці "зразки не є частиною нашої земної еволюції... Це не істоти, які були знайдені після падіння НЛО. Вони були знайдені в діатомових (водоростевих) шахтах і пізніше скам'яніли".

Можливі проблеми зі здоров’ям та технікою: Названо дати магнітних бур у грудні

субота, 2 грудень 2023, 17:28

В останній місяць року земляни будуть спостерігати кілька магнітних бур, які можуть позначитися на здоров'ї людей та роботі електротехніки. Про це свідчать дані ресурсу Meteoagent, передають Патріоти України. Як відомо, магнітні бурі — це коливання маг...

Спочатку побив до смерті: На Львівщині чоловік розчленував тіло жінки у ванній кімнаті

субота, 2 грудень 2023, 15:29

У Львівській області 40-річний чоловік жорстоко забив до смерті 50-річну жінку, а потім розчленував її у ванній кімнаті. Про це повідомила пресслужба Львівської обласної прокуратури, передають Патріоти України. За даними слідства, жорстоке вбивство ста...