
У Дрогобичі на вулиці Стрийській внаслідок вибуху загинули двоє чоловіків віком 37 та 40 років. Ще одну жінку госпіталізували до лікарні з пораненнями, повідомляють Патріоти України.
Як повідомила прес-служба поліції Львівщини, о 19:05 20 лютого на оперативну лінію 102 надійшло повідомлення про те, що біля під’їзду одного з будинків на вулиці Стрийській у Дрогобичі стався вибух.
«За вказаною адресою негайно виїхали слідчо-оперативна група, криміналісти, групи реагування Дрогобицького районного відділу поліції, а також спеціалісти-вибухотехніки, оперативники управління карного розшуку та співробітники інших служб поліції Львівщини на чолі з керівником главку поліції Олександром Шляховським», – йдеться в повідомленні.
Причину вибуху в поліції поки що не повідомляють. За інформацією місцевого видання 03244.com.ua, тіла загиблих виявили біля під'їзду житлового будинку, причиною трагедії міг бути вибуховий пристрій.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за статтею про умисне вбивство. Правоохоронці встановлюють особу травмованої жінки та всі обставини події.

Деякі декоративні рослини, які часто можна побачити в садах або навіть придбати у садових центрах, насправді становлять серйозну небезпеку для людей і домашніх тварин. Попри привабливий вигляд, вони можуть містити токсини, здатні викликати важкі отруєн...
Під час воєнного стану військовозобов'язаний може отримати повістку від територіального центру комплектування та соціальної підтримки. ЇЇ може бути відправлено трьома способами – особисто від групи оповіщення, в приміщенні ТЦК або рекомендованим поштов...