"Тільки не потрібно прикидатися, Машенько!": Єфросиніну запідозрили в пластиці (фото)

Маша Єфросиніна опублікувала в Instagram селфі з яскравим макіяжем, який підкреслив її виразні очі. Більшість шанувальників 41-річної телеведучої відзначили її красу, але знайшлися і ті, кому її зовнішність здалася неприродною, передають Патріоти України.

"На Настю Каменських схожа. А до пластики - очей не відірвати, на турецьку актрису була схожа з фільму Корольок пташка співоча", - пишуть в коментарях. - "Маріє, ви втратили свою індивідуальність". "Це не Маша. Маша краща. Це цифрова копія". "Абсолютно не схожа. Фотошоп?"

Телеведучу звинувачення підписників здивували і обурили. "Яка пластика? Я особисто живу з відчуттям, що нарешті-то придбала індивідуальність! Але вам, звичайно, видніше", - відповіла вона.

Розрядити обстановку під фотографією колеги вирішив Сергій Притула. Він висміяв коментарі "правдорубів", прикинувшись одним з них.

"Тільки не потрібно прикидатися, Машенька! Ви не дурочка з переулочка! Всі в Україні дуже добре знають, що ви робили ринопластику, зробили пластику обличчя, грудей і сідниць! А всі ці ваші відосикі, що ви спортом займаєтеся і типу правильно харчуєтеся - це залиште для наївних! А нас не обдуриш! Хаха!" - написав він.

"Сергій, ну якщо ви нарешті вирішили мене викрити, будьте чесними до кінця і не замовчуйте тоді вже мої видалені ребра і комки Біша!" - підтримала Єфросиніна жарт.

Білковий бонус до городини: Росіянка купила банку горошку і знайшла всередині чи то ящірку, чи крокодила (фотофакти)

субота, 17 квітень 2021, 11:17

Мешканка російського Єкатеринбурга, купивши консервований зелений горошок, виявила в банці неприємний бонус. Як повідомляє E1, разом з бобовими на заводі законсервували невідому істоту. «Чи то ящірка, то чи крокодил», — цитують жінку Патріоти України. ...

​«Кінець епохи бідності», «Слуги» розставляють пріоритети: Суддям додали до пенсії 9425, а військовим - 67 грн. Як зросла решта соцвиплат в 2021-м

субота, 17 квітень 2021, 10:54

Середня пенсія судді в 2021-м зросла на 9425 грн і досягла 77,3 тис. Грн. При цьому військові на заслуженому відпочинку отримують лише 5,6 тис. грн і за чотири місяці виплата зросла лише на 67 грн. Про це йдеться в опублікованих даних ПФУ, зазначають П...