
Українських водіїв почали відправляти під адміністративний арешт через відсутність технічного огляду транспортного засобу, передають Патріоти України.
Про такий випадок розповіли юристи «Дорожнього адвоката». Зазначається, що чоловіка вже покарали за непроходження техогляду за ч.3 ст. 121 КУпАП штрафом у 340 гривень.
Автомобіліст не оскаржив стягнення і сплатив штраф, але не знав, що відтепер він підлягав суворішому покаранню за повторне порушення. У результаті це з ним і сталося, коли співробітники поліції зупинили його знову та виявили відсутність техогляду. На цей раз щодо нього вже склали адмінматеріал за ч. 4 ст. 121 КУпАП.
Закон передбачає, що суд може призначити за цією нормою одночасно лише одне покарання — позбавлення прав від 3 до 6 місяців або відправити водія під арешт терміном від 5 до 10 діб.
Чоловік просив суддю не карати його позбавленням прав, і в результаті поплатився свободою на 5 діб, що є найсуворішим адміністративним покаранням за таке порушення.
Протягом тисячоліть люди, які мешкають в Андах на території Аргентини, п’ють воду, що є смертельно небезпечною для більшості інших. Там природний миш'як, що міститься у вулканічних породах, просочується у ґрунтові води, забруднюючи місцеве водопостачан...
Законодавство України чітко визначає, з якого віку підлітки можуть бути офіційно працевлаштовані, а також встановлює перелік обов’язкових умов для їхньої безпеки, передають Патріоти України з посиланням на Державну службу зайнятості. За загальним прав...