
Українських водіїв почали відправляти під адміністративний арешт через відсутність технічного огляду транспортного засобу, передають Патріоти України.
Про такий випадок розповіли юристи «Дорожнього адвоката». Зазначається, що чоловіка вже покарали за непроходження техогляду за ч.3 ст. 121 КУпАП штрафом у 340 гривень.
Автомобіліст не оскаржив стягнення і сплатив штраф, але не знав, що відтепер він підлягав суворішому покаранню за повторне порушення. У результаті це з ним і сталося, коли співробітники поліції зупинили його знову та виявили відсутність техогляду. На цей раз щодо нього вже склали адмінматеріал за ч. 4 ст. 121 КУпАП.
Закон передбачає, що суд може призначити за цією нормою одночасно лише одне покарання — позбавлення прав від 3 до 6 місяців або відправити водія під арешт терміном від 5 до 10 діб.
Чоловік просив суддю не карати його позбавленням прав, і в результаті поплатився свободою на 5 діб, що є найсуворішим адміністративним покаранням за таке порушення.
Поліція Харківщини викрила осіб, причетних до викрадення майже двох мільйонів гривень з рахунку вдови загиблого військовослужбовця. Про це повідомила 24 червня Нацполіція, передають Патріоти України. У січні 2025 року зловмисники отримали несанкціонова...
У СРСР мода була не просто питанням стилю, а частиною ідеологічного контролю. Одяг мав демонструвати скромність, стриманість і відповідність колективним нормам, тому будь-які прояви індивідуальності часто сприймалися як небажані або навіть «неправильні...