Тільки не забирайте права: Водіїв в Україні почали карати за "непомітне" порушення

Українських водіїв почали відправляти під адміністративний арешт через відсутність технічного огляду транспортного засобу, передають Патріоти України.

Про такий випадок розповіли юристи «Дорожнього адвоката». Зазначається, що чоловіка вже покарали за непроходження техогляду за ч.3 ст. 121 КУпАП штрафом у 340 гривень.

Автомобіліст не оскаржив стягнення і сплатив штраф, але не знав, що відтепер він підлягав суворішому покаранню за повторне порушення. У результаті це з ним і сталося, коли співробітники поліції зупинили його знову та виявили відсутність техогляду. На цей раз щодо нього вже склали адмінматеріал за ч. 4 ст. 121 КУпАП.

Закон передбачає, що суд може призначити за цією нормою одночасно лише одне покарання — позбавлення прав від 3 до 6 місяців або відправити водія під арешт терміном від 5 до 10 діб.

Чоловік просив суддю не карати його позбавленням прав, і в результаті поплатився свободою на 5 діб, що є найсуворішим адміністративним покаранням за таке порушення.

"Гриневич, Шкарлет та Лісовий - немовлята у порівнянні з ним!": Викладача КНУ Шевченка звинувачують у плагіаті

п’ятниця, 1 грудень 2023, 20:27

Доцента кафедри української філософії та культури Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидата філософських наук Василя Семикраса звинувачують у плагіаті, зокрема з російських джерел, інформують Патріоти України. Велику кількі...

Два роки тому була повністю російськомовна: Акторка з серіалу "Свати" перейшла на українську. І з нею – вся родина

п’ятниця, 1 грудень 2023, 19:10

Акторка Соня Стеценко, яка кілька сезонів поспіль грала онучку Женю в серіалі "Свати", все своє життя розмовляла російською мовою, але два роки тому перейшла на українську. . Про це Софія розповіла в інтерв’ю OBOZ.UA. Артистка почала зніматися в кіно ...