"Тільки разом зі стічними водами": Бородай заявив, що мріє пройти з колонами Києвом (відео)

Терорист Олександр Бородай заявив, що мріє захопити Київ

Ексватажок терористів "ДНР" Олександр Бородай заявив, що мріє пройтися з колонами російських окупантів Києвом і зокрема головною вулицею столиці України Хрещатиком. Своїми роздумами окупант поділився в ефірі одного з пропагандистських каналів, зазначивши, що не хотів би помирати, не втіливши свої плани в життя, передають Патріоти України.

"Якщо говорити про політичне майбутнє, то, звичайно, я про дещо мрію. Звичайно, я мрію про те, щоб не просто Донбас став би частиною Російської Федерації. Я хочу увійти разом з колонами наших "добровольців", не має значення чи на чолі, просто з колонами наших "добровольців" увійти в Київ і пройти Хрещатиком. Дорогу здолає той, хто йде", – заявив з посмішкою Бородай.

"Я не можу сказати, що я боюся, але я б не хотів померти, залишивши деякі справи незавершеними. Але мені здається, я сподіваюся, що зумію завершити їх", – додав терорист, зазначивши, що мова йде не тільки про його політичну кар'єру.

На зухвалі висловлювання окупанта відреагував на своєму Telegram-каналі офіцер ЗСУ, полковник Анатолій Штефан (Штірліц). Він із сарказмом зазначив, що подібним планам окупантів не судилося збутися. Адже жодному терористові не вдасться зробити це живим. "Ще один мрійник увійти до Києва. Тільки разом зі стічними водами", – написав захисник.

З архіву ПУ. У NASA показали, як виглядає "пустеля" посеред України з космосу (фото)

четвер, 26 листопад 2020, 2:00

Олешківські піски в Україні потрапили на фото NASA. Супутник Landsat 8 зняв розташований в 30 км від Херсона унікальний піщаний масив з космосу, передають Патріоти України 4 листопада 2019 року. "На північ від Чорного моря ландшафт південної України ря...

З архіву ПУ. "На людство чекають небачені муки": 11 тисяч вчених виступили зі страшним прогнозом

четвер, 26 листопад 2020, 1:00

Людей на планеті Земля чекають "небачені муки через кліматичну кризу", якщо не відбудуться серйозні зміни в глобальному суспільстві. Про це йдеться в жорсткому попередженні більш ніж 11 тисяч вчених, передають Патріоти України 5 листопада 2019 року. «М...