"Тільки ще голограми не транслює": Українка купила курятину, яка почала світитися в темряві (фото)

Українка купила курку, яка вночі почала світитися в темряві. Така дивна пригода сталася в Івано-Франківську. Дівчина поскаржилася на супермаркет, і попросила торговельну мережу пояснитися. Про це Олена Заславська розповіла у Facebook "Комуналка ІФ", передають Патріоти України.

"Люди, хто відразу не здогадався, що це таке на картинці, розповідаю: купила у "Сільпо" курятину, кинула в борщ, і дала шматочок кішці. Кішка не з'їла... Вночі встаю - а воно світиться! Тільки що голограми не транслює. То чи є серед вас харчовики чи просто знаючі люди, які можуть пояснити це явище?" - запитала Олена.

Дівчина каже, що навіть встигла поїсти борщу, приготованого на цьому м'ясі. І він виявився смачним. Але коли викидала шматочок м'яса в сміття, то жир на пальцях теж світився. "Написала в прес-центр. Сподіваюся на пізнавальні пояснення! Цікава вийшла розмова, хіба ні?" - додала дівчина.

"Волосся стало дибки": Втікач-Азаров видав новий перл про українські школи

вівторок, 24 листопад 2020, 14:47

Колишній прем'єр-міністр України і втікач Микола Азаров продовжує видавати нові дивні висловлювання, передають Патріоти України. На цей раз в ефірі телеканалу NewsOne колишній чиновник розповів про те, що нібито в Україні військових ЗСУ і дітей у школа...

Врятує там, де люди не пройдуть: У Туреччині створили робота для евакуації поранених солдатів з поля бою (відео)

вівторок, 24 листопад 2020, 14:34

У Туреччині з багатоцільової наземної платформи з дистанційним управлінням BOĞAÇ зробили робота, який здатний евакуювати поранених солдатів з поля бою. Про це повідомляють на сайті Elektroland Defence, передають Патріоти України. За допомогою нової без...