Тіло загадково зникло: Російський олігарх з українським громадянством помер у Москві після вакцинації російською вакциною

21 червня в приватній клініці Лапіно помер український громадянин і російський олігарх Олег Бурлаков. Він був щеплений російською вакциною, якою - не повідомляється, і після цього захворів на нову коронавірусну інфекцію. Про це пише видання "Фокус", передають Патріоти України.

Як вказали журналісти, тіло зникло з моргу в невідомому напрямку. Правоохоронні органи ситуацію не коментують. За інформацією російських ЗМІ, Бурлаков останнім часом проживав з Софією Шевцовою, у них залишилася малолітня дочка.

Про Олега Бурлакова відомо, що він закінчив Київське вище військове авіаційне інженерне училище і в радянський період займався секретними військовими розробками. Служив офіцером у Харкові, там же в 90-х почав займатися бізнесом.

Він займав 177-у позицію в рейтингу найбагатших людей Росії зі статком 650 млн дол. Основу капіталу Бурлакова становили кошти від продажу акцій "Новоросцементу" і "Бурнефтегазу", а також акції Стройлесбанку (75%).

У 2018 році на Бурлакова було скоєно замах. У центрі Москви невідомі обстріляли його Cadillac Escalade. Останні згадки Бурлакова пов'язані не з його статками, а зі 106-метровою парусною яхтою Black Pearl, що належала оігарху. Вона працює на альтернативних джерелах енергії.

Цю битву ми вже виграли: Український борщ визнали об’єктом культурної спадщини ЮНЕСКО

п’ятниця, 1 липень 2022, 14:00

Український борщ увійшов до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує термінової охорони. Відповідне рішення ухвалили 1 липня на 5-му позачерговому засіданні Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини, інформ...

Прямо у аеропорту: У Лондоні заарештували українського бізнесмена

п’ятниця, 1 липень 2022, 13:00

Стало відомо, що 29 червня 2022 року близько 7 години ранку у лондонському аеропорту "Лутон" британська поліція заарештувала Сергія Тищенка, повідомляють Патріоти України. Раніше Високий суд Лондона схвалив арешт Сергія Тищенка, відомого в Україні як в...