Тіло загадково зникло: Російський олігарх з українським громадянством помер у Москві після вакцинації російською вакциною

21 червня в приватній клініці Лапіно помер український громадянин і російський олігарх Олег Бурлаков. Він був щеплений російською вакциною, якою - не повідомляється, і після цього захворів на нову коронавірусну інфекцію. Про це пише видання "Фокус", передають Патріоти України.

Як вказали журналісти, тіло зникло з моргу в невідомому напрямку. Правоохоронні органи ситуацію не коментують. За інформацією російських ЗМІ, Бурлаков останнім часом проживав з Софією Шевцовою, у них залишилася малолітня дочка.

Про Олега Бурлакова відомо, що він закінчив Київське вище військове авіаційне інженерне училище і в радянський період займався секретними військовими розробками. Служив офіцером у Харкові, там же в 90-х почав займатися бізнесом.

Він займав 177-у позицію в рейтингу найбагатших людей Росії зі статком 650 млн дол. Основу капіталу Бурлакова становили кошти від продажу акцій "Новоросцементу" і "Бурнефтегазу", а також акції Стройлесбанку (75%).

У 2018 році на Бурлакова було скоєно замах. У центрі Москви невідомі обстріляли його Cadillac Escalade. Останні згадки Бурлакова пов'язані не з його статками, а зі 106-метровою парусною яхтою Black Pearl, що належала оігарху. Вона працює на альтернативних джерелах енергії.

"Просто зашквар року!": MamaRika розповіла, що думає про деяких артистів

субота, 25 березень 2023, 19:00

Українська співачка MamaRika (Анастасія Кочетова) висловилася про Олега Винника, який "зник" на тлі повномасштабної війни РФ проти України. Артистка не приховувала, що вона погано думає про співака, передають Патріоти України. У новому подкасті для STA...

Природа пожартувала: Жінка народила дітей... два рази за місяць

субота, 25 березень 2023, 18:43

Мешканка Бангладешу народила близнюків з перервою майже в місяць. 20-річна Аріфа Султана народила сина наприкінці лютого, але через 26 днів вона знову відчула біль, і її відвезли до лікарні, передають Патріоти України. Лікарі виявили, що жінка має дві ...