Тіло залишили в коридорі та обходили стороною: У лікарні Тернополя помер чоловік, який не встиг дійти до лікаря

У поліклініці Тернополя помер чоловік, який намагався потрапити на прийом до лікаря. Він отримав напрямок, піднявся на другий поверх і впав. Чоловікові більше 70 років, а інцидент стався в середу, 10 листопада, повідомляє te.20minut.ua, передають Патріоти України.

Вранці йому стало погано, тому він самостійно прийшов в поліклініку. Чоловік скаржився на погане самопочуття, він намагався потрапити на прийом до сімейного лікаря і просив пропустити його позачергово. Йому видали талон, проте піднявшись сходами на другий поверх, чоловік впав у коридорі.

Медики 20 хвилин намагалися його реанімувати

Незважаючи не зусилля лікарів, чоловіка врятувати не вдалося. Після того тіло покійного залишили прямо в коридорі, а повз йшли люди, які намагалися потрапити на прийом до медиків. Тільки через деякий час покійного відгородили ширмою. Начальник відділу охорони здоров'я та медичного забезпечення Тернопільської міськради Василь Даньчак інформацію про смерть чоловіка в поліклініці підтвердив, проте відмовився повідомляти подробиці.

Не архаїзм, а блискучий приклад користі споконвічних практик: Як працюють кінні патрулі у Києві

неділя, 21 червень 2026, 21:56

У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...

Вакцина, що рятує життя: Вчені заявили про майже нульовий ризик смерті від раку шийки матки

неділя, 21 червень 2026, 21:42

Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...