Тіна Кароль стала першою українською зіркою на обкладинці книги Vogue (фото, відео)

Артистка Тіна Кароль прикрасила обкладинку колекційного видання книги Ukrainian Women in Vogue. Про це вона повідомила в Instagram, передають Патріоти України.

Команда Vogue UA присвятила видання українкам, які змінюють світ тут і зараз. Саме Кароль стала першою українською зіркою, яка постала на обкладинці книги.

На фото Кароль позує в крислатому капелюсі. Автором портретного знімку став американський фотограф Грег Соулс. До книги увійшли 60 фотосесій українок, які вийшли на сторінках глянцю за історію його існування.

"Для мене велика честь прикрасити обкладинку книги Vogue і бути в ній поряд з жінками, які не лише знайшли справу свого життя і досягли в ній успіху, а й надихають інших йти за своєю мрією та історією свого успіху представляють Україну в світі", - написала під фото зірка.

"Мені 71, але не поїду додому, поки цю нечисть не виженемо": Мінометник з позивним "Дід" шість років захищає Україну (відео)

п’ятниця, 3 лютий 2023, 11:02

Доброволець підрозділу "Санта" на псевдо "Дідусь" вже 6 років на війні. Все життя він працював інженером. Коли вийшов на пенсію, не захотів сидіти вдома. В 2016 році, вирішив їхати на війну. Що було далі, дивіться в інтерв'ю.

Кількість біженців з України в Європі перевищила позначку 8 мільйонів: У яких країнах наших співгромадян найбільше

п’ятниця, 3 лютий 2023, 10:40

У четвер, 2 лютого, Агентство ООН у справах біженців оновило дані щодо кількості українців, які виїхали до інших європейських країн через повномасштабне вторгнення РФ 24 лютого 2022 року. За оприлюдненими даними, загальна кількість біженців перевищила ...