"То! Не! Я!": Офіцер-морпіх пожартував про весілля Безуглої, українці розвеселилися (скріншоти)

Військовий офіцер-морпіх Дмитро Іванов опублікував скриншот повідомлення про те, що нардепка Мар'яна Безугла у серпні виходить заміж за військовослужбовця і запевнив, що не за нього. Про це Іванов зробив у Facebook невеличкий жартівливий допис, передають Патріоти України.

"ТО! НЕ! Я!!" – наголосив морпіх. Раніше у Telegram-каналі Harley Quinn з'явилась інформація про те, що нібито нардепка, заступниця голови Комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки планує зіграти весілля у серпні, розписавшись з якимсь таємничим військовим.

"Ну що, ви готові зомліти? Нардеп Мар'яна Безугла, яку ви всі називаєте божевільною, аутисткою і всякими образливими словами обійшла всіх заздрісниць і ви не повірите… готується до весілля. Ця новина може здатися вам жартом або ворожим ІПСО, але це — правда, хоча мені знадобилася заспокійлива пачка, щоб усвідомити сучасну реальність. Обранець Мар'яни — військовий, весілля намічене на серпень. І ось третій — контрольний факт, який занурить вас у море комплексів і невпевненості в собі — він за нею бігає… Ви в шоці?", — сказано у повідомленні.

Мережа вибухнула жартами.

Жарти Юзерів про можливе весілля Безуглої / ©

Водночас у коментарі "Телеграфу" Безугла розповіла, чи планує змінювати свій сімейний статус. "Це фейк. Моя сім'я — це Україна", — уточнила вона. Але не стала відповідати на запитання, чи вільне її серце та чи має стосунки з кимось. "Це не для коментарів", — сказала народна обраниця.

Зазначимо, 36-річна Мар'яна Безугла офіційно незаміжня. Інформації про її особисте життя у відкритих джерелах немає.

Настає момент, коли "розумієш, що маєш вчиняти, як справжній чоловік": Відомий український артист в свої 43 роки іде на фронт добровольцем

середа, 24 липень 2024, 9:20

Треба битись за рідний Харків, каже музикант. Лідер гурту "Корупція" та волонтер Міша Крупін планує мобілізуватися. У своєму Instagram артист зазначив, що вже проходить ВЛК. У мережі X співак додав, що є добровольцем, зазначають Патріоти України. . Ди...

Не дивно, що помер зовсім молодим. Науковці відтворили зовнішній вигляд Тутанхомона. Цей фараон виявився страшним інвалідом від народження через регулярний інцест предків (фото)

середа, 24 липень 2024, 8:22

Тутанхамон — один із найвідоміших фараонів Стародавнього Єгипту, який зійшов на престол, коли йому було лише 9 років, нагадують Патріоти України. Йому поклонялися як богоподібній істоті понад три тисячоліття тому, і поховали так само розкішно: у багато...