"Это не случайность": Озвучено важливий нюанс у вбивстві дитини поліцейськими під Києвом (відео)

Справу про вбивство 5-річної дитини п'яними копами в Переяслав-Хмельницькому в поліції намагаються представити як "випадковість", проте подібні НП в Україні вже бували раніше. Про це заявив в ефірі ObozTV військовий експерт Юрій Колесніков, повідомляють Патріоти України.

На думку Колеснікова, суспільство підводять до того, що мало місце "не вбивство, а заподіяння ушкоджень, що призвело до смерті".

"Це випадковість? П'яний чоловік з вогнепальною штатною зброєю – він не здав зброю на склад, йдучи зі служби, а забрав з собою. Ми це питання чомусь не піднімаємо. Друга "випадковість" – людина зі зброєю пішла туди, де вживають спиртне. Але про це поліція говорити категорично не хоче", – заявив він.

Експерт зазначив, що це не перший випадок вбивства невинної людини поліцейськими: "Я можу нагадати випадок, коли поліцейські, переслідуючи машину, застрелили чомусь пасажира, а не водія".

Колесніков вважає першопричиною трагедії систему відбору кадрів в органи МВС. "Коли реформували поліцію, кадрове управління хоч якось реформувалось? Кадрове управління МВС України, як і СБУ, не чіпали взагалі. Ви хочете реформованої поліції, але підбирається поліція старим кадровим управлінням, за старими посадовими інструкціями, доброю старою міліцією часів Януковича", – зазначив він.

Військовий експерт припустив повторення подібних інцидентів у майбутньому: "Це не останній випадок. Коли застрелили того хлопця на пасажирському сидінні БМВ, я сказав, що це не останній випадок, і, на жаль, мав рацію. Краще б я помилився. Мушу констатувати, що і наступний буде не останнім – поки не буде звільнено кадрове управління поліції, поки не буде змінено принцип підбору персоналу. Вони набирають персонал, який стріляє по людях і не замислюється, нажирається, маючи вогнепальну зброю".

Джерело: Обозреватель

Лікарі боролися за життя 10 годин: Що відомо про стан розстріляного росіянами співробітника ЗАЕС

вівторок, 24 травень 2022, 21:36

Співробітник Запорізької атомної електростанції Сергій Швець, якого 23 травня у квартирі розстріляли російські військові, перебуває у вкрай важкому стані. У нього діагностовано множинні проникливі поранення. Про це повідомив законно обраний міський гол...

"Підрозділи Байдена": Українці започаткували новий рух (відео)

вівторок, 24 травень 2022, 20:40

У мережі з’явилася відеопародія на відомі "загони Путіна". У них російські пенсіонери несуть нісенітниці про Росію та "світові" заговори. Український же варіант – цілком патріотичний продукт. Патріоти України пропонують вашій увазі перший відеоролик ак...