"Это Путин нас до такого довел": У РФ вчитель російської мови змушена харчуватися простроченими продуктами зі смітника (відео)

Коли президент РФ розповідає, що він захищає російськомовних, то він, напевно, має на увазі особливих людей, переважно зі свого оточення.

У Росії вчитель російської мови та літератури змушена харчуватися простроченими продуктами, які викидає магазин. Жінка з вищою освітою і значним стажем роботи отримує 10 800 рублів пенсії, на яку не може дозволити собі купити необхідні продукти харчування, повідомляють Патріоти України.

"У меня пенсия 10 тысяч 800 рублей. Это мизер. У меня высшее образование. Порой знаешь, как обидно?!... Вот и приходится брать, а что делать? Я вначале стыдилась, знаешь, как стыдно было. Пряталась. А сейчас думаю, я не ворую… и я не одна такая. Это наш Путин нас до такого довел. Зачем нам этот Китай, Турция. Ты внутри страны посмотри – нищета!" – обурена пенсіонерка.

"Відпали, дізнавшись про нові тарифи": У Києві сталася незвичайна НП з маршруткою (фото)

понеділок, 17 травень 2021, 0:32

У Києві на Троєщині у маршрутки повністю відпали двері. Відповідне фото опубліковано в Telegram-каналі "Київ без цензури", передають Патріоти України. Як видно на знімку, передні двері маршрутки відвалилися і впали на асфальт. "Звичайна подія з маршрут...

Ви будете шоковані: ТОП-10 фото з-під мікроскопа, які перевернуть ваше уявлення про звичні речі

понеділок, 17 травень 2021, 0:26

Кожен день людина дізнається щось нове. А іноді для цього навіть не потрібно їхати в інше місто або країну - можна лише взяти мікроскоп і по-іншому поглянути на звичні речі. Погляньте, як виглядають під мікроскопом кристали солі, джинси, зубна щітка та...