"Это шах и мат НАТО!": Новина про морських зайців-вбивць в рядах російської армії підірвала мережу

"Загін зайців під проводом Мазая підпливає до позицій НАТО і перегризає їм гусениці на всіх танках і літаках!", - жартують користувачі в мережі.

Російська армія поповниться тваринним спецназом. Фото: Звезда.

Російська армія набирає в свої ряди і дресирує морських тварин для охорони входів у військово-морські бази, а також пошуку підводних хв і допомоги водолазам. Про це повідомляє російський телеканал "Звезда", передають Патріоти України.

"Кільчасті нерпи, морські зайці, сірі і гренландські тюлені, кити-білухи і в цілому зовсім не злі дельфіни-афаліни. Підводний спецназ Росії приймає нових бійців. Їм належить охороняти входи в військово-морські бази, шукати підводні міни, допомагати водолазам працювати на глибині, а при необхідності вбивати будь-яких чужинців, які вторглися на їх територію", - пише видання.

Уточнюється, що підготовка морських мешканців для військових потреб Росії - "один з найбільших секретів", так як "ще з часів Другої світової війни цією темою активно цікавилися американці".

Відзначимо, що ця новина підірвала мережу: користувачі сміються над "тваринним спецназом" РФ.
"Все, до НАТО скоро прийде хутряний звір. Причому в прямому сенсі цього слова. Картина сиром по маслу: загін зайців під проводом Мазая підпливає до позицій НАТО і перегризає їм гусениці на всіх танках і літаках!", - пишуть користувачі.

"Зелене лібертаріанство": В Україні стрімко дорожчає хліб

понеділок, 10 травень 2021, 6:10

Експерти вказують що продукт №1 в нашій державі дорожчає незалежно від світової кон'юнктури, а тому, що уряд не включає стримуючі механізми, котрі маються в його розпорядженні. В Україні стрімко дорожчає хліб. Тільки за останній рік його вартість збіль...

Пара з Нідерландів першою переїхала в надрукований дім (фото, відео)

понеділок, 10 травень 2021, 5:45

Будинок був зроблений на 3D-принтері. У нідерландському Ейндговені в будинок, зведений з використанням технології 3D-друку заселилося подружжя з Амстердама. Як повідомляє кореспондент Укрінформу в Гаазі з посиланням на NL TIMES, пара отримала ключі від...