"Это же настоящая травля!": Будинок скандальної блогерки Стужук закидали коктейлями Молотова (фото)

Скандальна блогерка Софія Стужук повідомила, що невідомі вночі закидали її будинок у Ризі, Латвія коктейлями Молотова, передають Патріоти України.

Це сталося о другій годині ночі. Як розповіла Стужук, у цей момент у будинку перебувало п'ятеро дітей і вона вагітна. Через коктейль Молотова виникла пожежа і обгорів фасад будинку. Та наречений блогерки-мовчунки Антон вчасно загасив займання. "Приїжджала поліція... Кинули і воно горіло. Антон вибіг, одразу потушив. І, видно, налякав тих, хто кидав", - сказала Стужук.

Окрім того, мовчунка звернулася до якоїсь Юлії, яка, за словами Стужук, у соцмережах розсекретила місце її знаходження.

Зазначимо, що з початком повномасштабного вторгнення РФ до України Софія Стужук мовчала і жодним чином не висловила свою позицію. Ба більше, коли окупанти масовано обстріляли українські міста Стужук виправдала це тим, що не варто було зловтішатися вибухам на Кримському мосту.

Вижила тільки бабуся, яка вийшла на кухню: У Дніпрі російська ракета вбила майже всю родину (фото)

неділя, 5 лютий 2023, 9:55

14 січня російська ракета, яка поцілила в будинок на Набережній Перемоги, 118, у Дніпрі, забрала життя майже всієї родини. Цього дня до батьків у гості приїхали син із сім'єю та донька із чоловіком. Вижити вдалося лише бабусі, яка на момент вибуху вийш...

Буде удар по кишені: Vodafone підвищує тарифи та вводить плату за використання Telegram, названо дату

неділя, 5 лютий 2023, 9:47

Мобільний оператор Vodafone вирішив підвищити тарифи на зв'язок, а також ввести плату за використання популярного месенджера Telegram. Зміни чекають на абонентів з 10 лютого.Йдеться про тарифні плани, які можна підключити за умов передоплати. Контрактн...