Точність як під час ПЛР-тесту: Японці навчилися визначати COVID-19 за диханням пацієнта

Апарат, який визначає COVID-19 за диханням. Джерело: The Mainichi

Японські науковці повідомили, що створили систему, яка може визначати коронавірус (COVID-19) у повітрі, що видихається людиною. Як передає The Mainichi, університет Тохоку і компанії Shimadzu вже завершили створення прототипу тестової системи, який складається із трьох компонентів.

"Перший абсорбує повітря, що видихається протягом приблизно п'яти хвилин. Другий дезактивує всі коронавіруси, виявлені в видихах, і поглинає білки, що містяться у вірусах. Третій аналізує ці білки", зазначають Патріоти України.

За словами творців апарату, система здатна показати результат протягом приблизно однієї години. До того ж, її результати мають таку ж точність, що і ПЛР-тести. Ще система дозволяє діагностувати ризики погіршення стану людини.


Крім прогнозування тяжкості симптомів пацієнта та симптомів пневмонії, пристрій може тестувати на віруси, відмінні від коронавірусу. Дослідники прагнуть використовувати цю технологію для діагностики раку та інших захворювань.

Відзначається, що в Японії вже провели клінічне випробування за участю близько десятка інфікованих пацієнтів. Творці і надалі продовжують роботу над системою, щоб удосконалити її, зробивши більш компактною.

З архіву ПУ. "Деда пора в Кащенко сдать": У мережі висміяли "заповіт" скандального російського письменника про переділ кордонів з Україною та Китаєм

субота, 12 червень 2021, 23:30

Чергова безглузда заява прозвучала від одного з ідеологів так званої "русской весны". Скандальний російський письменник, екс-глава Націонал-більшовицької партії і один з ідеологів "російської весни" Едуард Лімонов у червні 2018 року відзначився чергово...

З архіву ПУ. "Роналду, допоможи!": Росіяни показали, у якому пеклі живуть громадяни "наддержави", що приймає ЧС-2018 (відео)

субота, 12 червень 2021, 23:05

Чиновники обіцяли допомогти жителям бараків, але поки тільки вирили вигрібну яму для однієї сім'ї. У мережі величезну популярність набирає відео від червня 2018 року з Казані, в якому показані нелюдські умови проживання росіян, передають Патріоти Украї...