"Того трагічного дня відчувала себе погано": Стали відомі подробиці смерті дівчинки у школі під Полтавою (відео)

У селі Максимівка Кременчуцького району Полтавської області 24 січня попрощалися з 14-річною ученицею місцевого ліцею Вікторією Кононенко, яка два дні тому раптово померла на перерві. Зазначається, що за результатами експертизи, восьмикласниця померла через гостру серцеву недостатність. Вона потребувала операції із заміни клапана на серці, передають Патріоти України.

"Віка через хворобу тільки в жовтні з'явилася на заняттях. І того трагічного дня вона відчувала себе погано. Після першого уроку трохи пройшлася і сіла за парту. Під час великої перерви між третім і четвертим уроками підійшла до мене, обняла", – розповіла подруга померлої Марієнна Слюсаренко.

Після цього пролунав дзвінок, а дівчатка розійшлися на уроки. Віка, додала її подруга, підійшла до своєї парти в кабінеті української мови й літератури. Саме в цей момент вона і втратила свідомість. За словами заступниці директора ліцею Наталії Пелипенко, до приїзду двох карет швидкої з Кременчука, медсестра навчального закладу надавала учениці першу медичну допомогу. На жаль, дівчинка померла на руках у лікарів.Водночас місцеві жителі в селі розповідають, що багатодітна сім'я Кононенків, у якій виховуються ще троє старших хлопців, живе досить скромно. І щоб зібрати гроші на операцію доньки, мама Вікторії їздила на заробітки до Києва.

Коли в Україні почнуть надсилати повістки поштою - адвокат дав відповідь

вівторок, 28 травень 2024, 7:26

Військовий адвокат Сергій Дубок розповів "Суспільному", коли розпочнеться направлення повісток про призов поштою. "У разі не уточнення протягом 60 днів військовозобов’язаним або резервістом фактичної адреси місця проживання, повістка буде надіслана на ...

Дострокова пенсія в Україні: Хто може отримати і за яких умов

вівторок, 28 травень 2024, 6:52

Багатодітні матері, які виховали п'ятьох або більше дітей до шестирічного віку, можуть отримати дострокову пенсію в 50 років за наявності 15 років страхового стажу. Батьки за тих самих умов можуть претендувати на пенсію в 55 років з 20 роками стажу. Пр...