"Той страх запам'ятаю назавжди. Істерика, сльози, поліція, численні папери і порожнеча всередині": У Києві пограбували квартиру відомої кіноактриси (фотофакти)

Комедія "Божевільне весілля" стала проривною для Василини Аполлінарії

У Києві пограбували квартиру української актриси і зірки фільму "Божевільне весілля" Василини Аполлінарії. Про це розповіла сама постраждала на своїй сторінці в Instagram, зазначають Патріоти України.

Василина Аполлінарія

Зокрема, в соцмережі Василина опублікувала кілька фотографій, на яких показала, як виглядає її квартира після пограбування. Крім того, актриса написала емоційний пост.

"Той страх, який я відчула, коли вставила ключ у замок дверей, а вони відразу ж відчинилися – я запам'ятаю назавжди. Істерика, сльози, поліція, численні папери і порожнеча всередині. Огида. Питання "За що?!" Ти чесно заробляєш собі на самостійне життя, щось купуєш, зберігаєш дорогі серцю речі, а потім хтось приходить і забирає це у тебе. Чому?",пише актриса.

"Вкрали макбук, ноутбук, гроші, золото, срібло, всі прикраси, годинник, жорсткі диски з особистими архівами, навіть парфуми та ще деякі дрібниці. Якщо ви це читаєте, "друзі" мої, знайте: я бажаю, щоб вам це повернулося. Все. Ні більше, ні менше. Су*и", – додала Василина.


Хіти тижня. В Україні назвали єдиний спосіб зупинити агресію Росії

четвер, 28 травень 2020, 1:00

Потужна армія є реальним інститутом стримування країни-агресора, яка вибудувала свої війська вздовж нашого кордону. «Ніяка дипломатія не матиме глобального успіху, якщо вона не спирається на фундамент потужних збройних сил, які є реальним інститутом ст...

Хіти тижня. Може зникнути з мапи світу: В ООН назвали країну, населення якої здатний повністю знищити коронавірус

четвер, 28 травень 2020, 0:35

Місцеві органи охорони здоров'я не можуть впоратися з обсягами роботи, в країні брак тестів. Населення Ємену може бути повністю знищено через смертельний коронавірус. Справа в тому, що жителі цієї країни мають один з найнижчих рівнів імунітету до хворо...