"Той випадок, коли соромно дивитися і слухати": Українці обурені вірусним треком "Дика дичка" про жінок-військових (відео)

Український артист Руслан Ханумак і актриса Дар'я Петрожицька випустили пісню "Дика дичка", метою якої було подякувати жінкам-військовим. Однак у пісні є неоднозначні слова, які обурили українців, зазначають Патріоти України.

"Дика дичка? Піксельна спідничка? Мій незламний бетер без саляри вже скучає?" - співається в треку.

Користувачі мережі пишуть, що це не пісня, а шароварщина, і що в ній немає ніякої подяки українським жінкам, які захищають нашу країну з початку повномасштабного вторгнення. Слухачі помітили в пісні лише приниження жінок.

Що пишуть фоловери

  • "О, це навіть гірше за Потапа, вітаю! Шкода, що наші неперевершені військові дівчата знялися в цьому кринжі. Впевнена, вони не знали, що вийде такий продукт"
  • "Це той випадок, коли соромно дивитися і слухати. Ганьба всім причетним до цього лайна. Це нещадне знецінення і приниження жінок-військовослужбовців"
  • "Ну, капець, це жах. Дуже соромно за таку творчість. Дівчата гинуть, втрачають кінцівки... а ви про спідничку"
  • "Ця пісня окрилює, так хочеться полетіти з 10 поверху".

Після скандалу в мережі Руслан Ханумак заявив, що завершує музичну кар'єру. "Я не буду йти проти народу. Тому що той, хто йде проти українського народу, завжди погано закінчує. Ще півроку тому, коли я починав музичну кар'єру, я не міг собі уявити, що закінчувати буду її саме так. Мені не місце в музиці і я піду з музичної індустрії, щоб не псувати ваш музичний смак", - сказав Ханумак в Instagram.

Працює менше енергоблоків: Українців просять економити "світло"

середа, 31 травень 2023, 14:01

В Україні вдень 31 травня вистачає електроенергії на покриття потреб споживачів, тому відключень не планується, якщо не виникне дефіциту у вечірній час. Річ у тому, що через масові ремонти відключаються енергоблоки, а споживання вечорами сильно зростає...

"Я завжди відчувала себе не такою, як усі": Всесвітньо відома співачка зізналася, що страждає аутизмом

середа, 31 травень 2023, 13:43

Відома австралійська співачка Sia поділилася з шанувальниками несподіваною новиною. Виявляється, вона страждає аутизмом. Про свій діагноз знаменитість дізналася не так давно, передають Патріоти України. Незважаючи на те, що зазвичай про цей діагноз ста...