Томос для України: Суд ухвалив переможне рішення

Верховний суд України відмовився оцінювати законність звернення до Вселенського патріарха Варфоломія щодо томосу, повідомляють Патріоти України.

У повідомленні суду на сторінці у Facebook йдеться, що закрито провадження за позовом релігійних організацій про скасування постанови Верховної Ради "Про підтримку звернення Президента України до Вселенського патріарха Варфоломія щодо надання Томосу про автокефалію Православній церкві в Україні". Суд розглянув справу і дійшов висновку, що вона не має ознак справи адміністративної юрисдикції. Нині оголошено тільки резолютивну частину відповідної ухвали. Повний текст очікується протягом 5 днів.

«Big Circle», або Навколо світу за 280 днів: Українець об'їздив всю земну кулю без допомоги літака

неділя, 21 липень 2019, 6:25

Відомий український мандрівник і тревел-блогер, засновник спільноти One Life Артемій Сурін 21 липня 2019 в порту Чорноморськ під Одесою завершить кругосвітню подорож. Вперше в історії України наш співвітчизник об'їхав навколо світу за канонами Лондонсь...

Коли не потрібно демонструвати "патріотизм" на сцені: Популярний український співак відпочиває в окупованому Криму (фото)

неділя, 21 липень 2019, 6:10

Відомо, що він вирушив туди відразу після гастролей на сході України. Популярний український співак Вадим Олійник опублікував фотографії зі свого відпочинку і по позначці стало зрозуміло, що він знаходиться в окупованому Криму, а точніше – в Ялті, пере...