"Тонуть у г*вні": В окупованому Криму сталася нова екологічна НП (фото)

В окупованому Російською Федерацією Криму сталася нова екологічна НП - через сильне забруднення центрального пляжу в Феодосії місцеві жителі просять його закрити, повідомляють Патріоти України.

Так, у море ріками зливають побутові відходи і стоки каналізації, стоїть сильний сморід. Відзначається, що жителі міста звернулися до "влади" зі скаргою на ситуацію. У документі зазначено, що на центральному пляжі не дотримуються санітарно-епідеміологічні норми біля каналізаційно-насосної станції та на базі сезонної стоянки маломірних суден №С-7.

На території пляжу і човнової бази зливають рідкі побутові відходи, а також стічні каналізаційні води, забруднюючи акваторію. У результаті купатися в море на даній ділянці небезпечно для здоров'я.


Історики знайшли затоплений корабель із дорогим алкоголем на борту

п’ятниця, 7 серпень 2020, 15:15

На дні Фінської затоки російські історики знайшли стародавній корабель зі скарбом алкоголю, передають Патріоти України. Дослідники Російського географічного товариства шукали затоплений радянський військовий корабель. Випадково на глибині близько 56 м...

Хіти тижня. Побиття за 7 секунд: Найшвидший нокаут в історії жіночого боксу (відео)

п’ятниця, 7 серпень 2020, 15:00

Чиста перемога - за 7 секунд! Сім швидких ударів! Найшвидший нокаут в історії жіночого боксу!​. У ніч на суботу, 25 липня, в рамках вечора боксу в Fantasy Springs Resort Casino в Індіо (штат Каліфорнія, США) відбувся поєдинок між непереможними досі аме...