"Тонуть у г*вні": В окупованому Криму сталася нова екологічна НП (фото)

В окупованому Російською Федерацією Криму сталася нова екологічна НП - через сильне забруднення центрального пляжу в Феодосії місцеві жителі просять його закрити, повідомляють Патріоти України.

Так, у море ріками зливають побутові відходи і стоки каналізації, стоїть сильний сморід. Відзначається, що жителі міста звернулися до "влади" зі скаргою на ситуацію. У документі зазначено, що на центральному пляжі не дотримуються санітарно-епідеміологічні норми біля каналізаційно-насосної станції та на базі сезонної стоянки маломірних суден №С-7.

На території пляжу і човнової бази зливають рідкі побутові відходи, а також стічні каналізаційні води, забруднюючи акваторію. У результаті купатися в море на даній ділянці небезпечно для здоров'я.


Хіти тижня. Життя в СРСР: Заборонені фото сірої радянської реальності, - Мирович

субота, 14 грудень 2019, 20:00

Чому туди хочуть повернутися фанати совка - велика загадка. Про це у своєму блозі пише популярний білоруський дослідник часів СРСР і блогер Максим Мирович, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Так, друзья, сегодня будет пост на одну из...

"Коли ти нагорі, так буде не завжди": Мухарський після обшуку звернувся до Авакова з проханням та піснею (відео)

субота, 14 грудень 2019, 19:54

Антін Мухарський нагадав Арсену Авакову, що раніше той був шанувальником творчості Ореста Лютого (псевдонім артиста) і неодноразово запрошував виступати на заходах МВС. Музикант і шоумен Антін Мухарський, у квартиру якого в ніч на 13 грудня нагрянув сп...