ТОП-5 продуктів, які допоможуть знизити апетит у боротьбі із зайвою вагою

Знизити апетит і скинути зайві кілограми допоможуть інгредієнти, які позитивно впливають на метаболічні процеси в організмі. Щоб відчути на тобі дію таких продуктів, досить ввести їх в денний раціон, передають Патріоти України.

1. Екстракт зеленого чаю

Антиоксиданти й речовини в екстракті чаю цілюще впливають на метаболічні захворювання. А також покращують регуляцію гормонів апетиту.

2. Шафран

Шафран допомагає підвищити рівень ендорфінів і серотоніну, впливаючи на почуття насичення. І якщо додавати цю спецію в їжу, то ви швидше насититеся.

3. Ефірна олія грейпфрута

Переваги грейпфрута пов'язані з корисними кислотами, антиоксидантами, ефірними маслами й ферментами, які допомагають знизити апетит, стимулюючи лімфатичну систему.

Аромат масла грейпфрута збуджує симпатичні нерви, які підживлюють коричневу жирову тканину і наднирники. Це може стимулювати втрату ваги.

4. Продукти з високим вмістом клітковини

Оскільки клітковина не перетравлюється, продукти з її високим вмістом допомагають сповільнити засвоєння глюкози в організмі, довше зберігаючи відчуття ситості.

5. Гостра їжа

Пряні інгредієнти, такі як каєнський перець, чорний перець, карі, куркума, імбир, кульбаба або кориця, можуть допомогти організму спалювати жир, втамувати голод, нормалізувати рівень глюкози.

Також в боротьбі із зайвою вагою допоможуть невеликі порції їжі. Через 15 хвилин вас "наздожене" відчуття насиченості.

Забути про дешевий вітчизняний продукт: Українським фермерам стає невигідним вирощування цукрових буряків

субота, 28 листопад 2020, 10:05

Зміна клімату в Україні на більш посушливий змушує аграріїв переглядати перелік культур для вирощування. Зачепило це і цукрову галузь. «Минулого року посіяли 16 га буряка, а зібрали порядку 1,5 тисяч тонн у фізичній вазі. Цього року 23 га, а зібрали у...

Додаємо по тисячі в день: В Україні знов добовий антирекорд захворюваності на COVID-19

субота, 28 листопад 2020, 9:10

В Україні за останню добу зафіксовано 16 294 нових випадки коронавірусної інфекції, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов. Це новий рекорд по захворюваності COVID-19, зазначають Патріоти України. За даними міністра, станом на 28 листопада ...