ТОП-6 звичок українців, які здивують будь-якого іноземця

Кожна нація має свої звички, традиції, правила, які використовує повсякденно. Українці, звісно, теж їх мають — це те, що вирізняє їх менталітет з-поміж інших, передають Патріоти України.

1. Похід в гості

Для українців не потрібно причини, щоб завітати у гості до родичів чи друзів. І так, часто вони це роблять без запрошення. Хочуть поспілкуватись — приходять. Хочуть випити — беруть пляшку і приходять. А їх приймають і не ображаються. Швидше навпаки — не проти весело провести час разом. За кордоном таке неприпустимо. Для них дім — це фортеця і приходити без попередження дивно.

2. Взуття в коридорі

Якщо іноземець прийде в гості до українця, то його сильно здивує прохання господаря роззутись при вході. Вся річ у тому, що в Україні не такі чисті дороги, як на Заході. Тому заходити в дім і не роззуватись українці не можуть, бо тоді вони б не вимикали порохотяг. До того ж закордоном люди частіше пересуваються на машинах, що дає їм змогу не ходити багато по брудних тротуарах.

3. Самолікування

Випити чаю з лимоном, подихати парою з-під картоплі, відлежатися – це методи лікування, які вибере українець замість лікування у поліклініках, зустрічами з лікарями та покупкою дорогих ліків. Хоч у нас й безплатна система медицини, але лікування точно не обійдеться у копійки. Тому ми й обираємо народні методи. На Заході люди оплачують страховку, і тому для них дивно лікуватись не зрозуміло як і чим. У них в цьому питанні сучасний підхід.

4. Матріархат в сім’ї

Верховенство в українській сім’ї зазвичай на себе бере жінка. Вона розраховує сімейний бюджет, купує продукти, слідкує за дітьми. До того ж вона ходить на роботу. На її плечах багато турбот. Тому українській жінці перечити не можна. У Європі та США роль жінки трохи інша. Вона вміє делегувати свої справи і передавати їх іншим членам родини.

5. Покупки, які не по кишені

Багато іноземців дивуються, як українці можуть купувати те, що по факту, їм не по кишені. Вони не можуть собі цього дозволити, але беруть кредити, позичають гроші у знайомих, витягають із заначки аби придбати якусь модну новинку (наприклад телефон). Так склалось, що українцям важливо виглядати дорожче, ніж вони є насправді. Таким чином вони хочуть підняти свій матеріальний статус в очах інших. Іноземці такого робити не будуть.

6. Декілька дипломів і постійне навчання

Освіта для українця відіграє важливе значення. Для нас обов’язково здобути вищу освіту — тут знову ж таки визначається статус і вважається, що є більша можливість отримати високооплачувану роботу. Ми витрачаємо 4 і більше років, аби отримати диплом і тільки тоді піти працювати. Європейці та американці навпаки прагнуть після коли відразу йти на роботу і вже там здобувати знання. На практиці. Погані це звички чи хороші складно визначити. Вони наші.. З ними ми живемо вже багато років. І це те, що вирізняє нас з-поміж інших національностей. А які ще звички ви можете додати до цього списку?

Є нюанси: Чи можуть отримати відстрочку від мобілізації вчителі приватної школи - пояснення

субота, 12 липень 2025, 18:56

Педагоги, що працюють у приватних школах, мають право на відстрочку від мобілізації, як і їхні колеги з державних шкіл. Адже форма фінансування навчального закладу, згідно з чинним законодавством, не впливає на можливість отримання відстрочки викладача...

Дошкульний удар по шлунку і гаманцю українців!: Названо продукт харчування, який подорожчав найсильніше

субота, 12 липень 2025, 17:54

В Україні за підсумками червня зафіксовано найнижчу інфляцію з березня 2025 року. У річному обчисленні зростання цін сповільнилося з 15,9% до 14,3% до червня-2024. Одним із ключових драйверів загальної інфляції залишилося подорожчання продуктів харчува...